Ona ma na głowie tyle wszy, że te... poruszają jej włosami! (To nagranie zszokowało cały świat)

Jak można doprowadzić się do takiego stanu? Ohyda!
Ona ma na głowie tyle wszy, że te... poruszają jej włosami! (To nagranie zszokowało cały świat)
źródło: YouTube / Viral News
05.08.2017

Coraz więcej mężczyzn jest zdania, że nie musisz być spektakularnie piękna i idealnie zgrabna, byś mogła cieszyć się powodzeniem u płci przeciwnej. Wystarczy, że nie jesteś zaniedbana. A tego na pewno nie można powiedzieć o bohaterce głośnego nagrania, które w ostatnich dniach robi furorę w Internecie.

Film zarejestrowano w Meksyku. Jego autorem jest jeden z pasażerów autobusu miejskiego. Widzimy na nim odwróconą młodą kobietę. W kadrze widoczne są przede wszystkim jej niezwykłe włosy. Na pewno nie pierwszej świeżości, a na dodatek… dziwnie się zachowujące. Tak, fryzura tej dziewczyny dosłownie żyje własnym życiem.

Wszystko prawdopodobnie z powodu silnej wszawicy. Albo innego robactwa…

Zobacz również: Nie mył swoich zębów PRZEZ 20 LAT. Przygotuj się na PASKUDNY WIDOK!

 

wszawica

źródło: YouTube / Viral News

Film jest krótki, ale i tak zrobił na internautach ogromne wrażenie. I nie są to raczej pozytywne reakcje. Widzimy na nim, do czego może doprowadzić brak higieny i nieleczona wszawica. Na tej jednej głowie jest ich aż tyle, że poruszają włosami i swobodnie spacerują po ich powierzchni.

Wszystko wskazuje na to, że bohaterka nagrania nie myła ich od przynajmniej kilku tygodni. Nie przejęła się także insektami żyjącymi na jej ciele…

Zobacz również: Przez 6 lat przy jej uchu rósł guzek. Wycisnęła go, a w środku był… (HIT INTERNETU)

wszawica

źródło: YouTube / Viral News

Internauci są przerażeni, że można się doprowadzić do aż tak złego stanu. Kobieta nie wygląda na specjalnie przejętą. Podróżuje komunikacją publiczną i nie odczuwa już nawet potrzeby drapania się. Przywykła do obecności małych stworzeń, które żerują na jej głowie.

Może nagłośnienie tego nagrania zmotywuje ją do leczenia i codziennego mycia? Oglądasz na własną odpowiedzialność…

Zobacz również: Nafta kosmetyczna na wszy - czy warto ją wypróbować?

źródło: YouTube / Viral News

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 4.67 / 5
anerka (Ocena: 5) 13.09.2017 12:03
najlepszy na wszy jest hedrin, używałam dwa razy na przestrzeni kilku lat co prawda , ale mam nadzieję, że już ostatni raz
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 01.09.2017 16:20
Pisalicie ost o brudasce co niby depresje miala i tsk jej wam bylo szkoda, pewnie ta tez miala
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.08.2017 11:37
Rzygam! Ciekawe ile osób już zaraziła.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.08.2017 03:14
Japrd... porzygam się zaraz. Jej nawet leczenie tego nie pomoże, wszawica osiągnęła już takie stadium że ciężko jej będzie to wytępić. Zostało jej ściąć kłaki na zero, albo na bardzo krótko, zdezynfekować skórę głowy i czekać aż włosy odrosną. Co trzeba zrobić żeby się doprowadzić do takiego stanu ?! Masakra, co za brudaska ! Fuj
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.08.2017 02:30
Straszne! Ja pamiętam, że jak byłam w 2 klasie podstawówki to po kontroli u pielęgniarki szkolnej okazało się, że jedna dziewczynka w klasie miała wszy. Wkrótce głowa swędziała też inne osoby, w tym również mnie. Swędziało tak, że do dzisiaj to pamiętam, nie mogłam usiedzieć w miejscu bez drapania. Moja mama kupiła wtedy taki śmierdzący płyn na wszawice. Siedziałam z wysmarowaną głową tym płynem pod czepkiem przez dłuży czas, a później trzeba było to wszystko wyczesać gęstym grzebieniem. Po ok. 1h takiego wyczesywania moich cienkich włosów okazało się, że na głowie miałam tylko 2 wszy. Zwalczyłam coś co nawet nie zdążyło się rozwinąć. No i właśnie mając na głowie te 2 głupie wszy nie mogłam wytrzymać bez drapania się, a to nie są 2 wszy, ich jest setki, jak nie tysiące! Nie potrafię zrozumieć jak można doprowadzić się do takiego stanu jak ta kobieta z nagrania nawet jeżeli nie dba się o higienę... Ja nawet jakbym miała 5x mniej robactwa na głowie niż ona to zgoliłabym się na łyso.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie