Ekspert radzi: Strzyżenie gorącymi nożyczkami - welness dla włosów

Koniec z rozdwojonymi końcówkami. Wysoka temperatura uszczelnia końcówki włosa. Włos nie traci naturalnej wilgotności ani substancji natłuszczających.
Ekspert radzi: Strzyżenie gorącymi nożyczkami - welness dla włosów
26.06.2008

Nożyce te różnią się od tradycyjnych swoim zaawansowaniem technologicznym. W zależności od kondycji i rodzaju włosa, fryzjer ma możliwość regulacji temperatury ostrza w zakresie od 90 do 150 stopni Celsjusza. Zaletą nożyc THERMOCUT jest możliwość uszczelnienia końcówki włosa dzięki wysokiej temperaturze. Włos nie traci naturalnej wilgotności ani substancji natłuszczających. Dzięki temu skutecznie powraca do swego naturalnego stanu, a jednocześnie jest chroniony przed szkodliwym działaniem środowiska oraz przed urazami mechanicznymi. Przy regularnych zabiegach, zostaje całkowicie wyeliminowany problem rozdwajających się końcówek. W efekcie włosy są bardziej puszyste, nabierają połysku, sprężystości, a ich codzienna pielęgnacja staje się łatwiejsza.

Strzyżenie nożycami THERMOCUT wykonywane jest dokładnie w ten sam sposób, jak przy użyciu tradycyjnych nożyczek. Fryzjer może więc stosować wszelkie znane sobie techniki, łącznie ze ślizgiem. Nowoczesna technologia zastosowana przez firmę Jaguar wyklucza możliwość poparzenia klienta oraz fryzjera. Uchwyty nożyczek oraz zewnętrzne części ostrza pokryte są masą plastyczną odporną na wysokie temperatury.

Strzyżenie za pomocą Thermocut zmienia tradycyjne podcinanie włosów w kurację WELLNESS.

Korzyści z kuracji „Zdrowe włosy”:

Odżywianie

Uszczelnianie końcówek włosów podczas strzyżenia zapobiega utracie substancji nawilżających i ochronnych.

Eliminacja problemu rozdwajających się końcówek

Uszkodzone wcześniej włosy są stopniowo obcinane, a proces uszczelniania zapobiega ich dalszemu rozdwajaniu.

Regeneracja

Biostymulacja pobudza włosy do samoregeneracji, co owocuje ich naturalnym wzrostem i wewnętrznym uzdrowieniem.

Pielęgnacja

włosy stają się bardziej puszyste, nabierają połysku i lekkości, są łatwiejsze w pielęgnacji oraz bardziej podatne na układanie.

Jowita Tarasiuk- Kostro

Salon urody Milord

Polecane wideo

Komentarze (82)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.12.2013 22:37
czy ktoś w Bielsku zna jakiegoś dobrego fryzjera co obcina na gorąco? bo ja też specjalnie do Bierunia starego muszę jezdzić taki kawał bo tylko tam obcinają na gorąco ? moja kuzynka z koleżankami mnie namówiły to jest obok tego kościółka św.Walentego nie znam adresu pani Ania mnie obcinała wszystko super ale mam za daleko ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.12.2013 06:43
Podcinałam się w salonie dora na świętochowskiego już trzy razy. Działa!!!
odpowiedz
kaska (Ocena: 5) 08.02.2013 14:00
ja jestem zadowolona z sciecia nozyczkami,moje wlosty sa cienkie i wolno rosna ,pierwszy raz sie obcielam pod koniec grudnia i szok wlosy ruszyly szybko rosna w za 2 dni musze isc znwo je obciac,fryzjerka nie namawiala mnie ale mowila ze szyciej wlosy rosna a ze chce zapuscic to sie skusilam ,zdam relacje po paru kolejnych cieciach
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2012 15:45
Byłam w salonie Dora w Warszawie, gorąco polecam!:)
zobacz odpowiedzi (5)
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2012 22:03
Byłam już 2 razy i gorąco polecam :) Jestem z Warszawy i polecam salon w Hotelu Gromada SWEET HARMONY przy pl.Powstańców Warszawy !!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie