Czy obcięcie włosów to zawsze dobry pomysł? (Zdjęcia PRZED i PO wizycie w salonie)

Długie czy krótkie – w jakich włosach te dziewczyny wyglądają korzystniej?
Czy obcięcie włosów to zawsze dobry pomysł? (Zdjęcia PRZED i PO wizycie w salonie)
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/p/BR_jmBHgnmI/)
02.06.2017

O tym, że obcinanie włosów może skończyć się tragicznie, przekonała się ostatnio Chloe Morello, 26-letnia blogerka, która koszmarny efekt wizyty u fryzjera zrelacjonowała na portalu społecznościowym.

Przypomnijmy: Blogerka OSZPECONA przez fryzjera! Stylista dosłownie zmasakrował jej włosy!

Na szczęście bohaterki dzisiejszej galerii nie miały tak traumatycznych doświadczeń. W ich przypadku skrócenie pukli wyszło im zdecydowanie na korzyść – a przynajmniej większości z nich.

Która przemiana wyszła najlepiej? Czekamy na Wasze komentarze!

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 3.33 / 5
gość (Ocena: 3) 08.06.2017 14:00
ja jestem zwolenniczką włosów półdługich, bardzo długie włosy trochę przytłaczają, krótkie mało komu pasują, a takie średniej długości zazwyczaj wyglądają lekko, świeżo i ładnie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.06.2017 21:46
Na obydwu zdjęciach powinno być zwykłe uczesanie. Tutaj - na pierwszym zdjęciu proste, zero stylizacji, a na drugim wymuskane że ho ho. Przez to trudno ocenić, które lepsze
odpowiedz
aa (Ocena: 5) 02.06.2017 22:17
Oprócz 1 i 2 wszystkie wygladaja lepiej w krótkich wlosach
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.06.2017 17:54
90 z nich korzystniej wygląda w długich/dłuższych włosach. Nie jestem jakąś fanatyczką długości, ale całe życie, nawet jako dziecko i nastolatka, nosiłam włosy krótkie, często ścięte na chłopczycę. Na pierwszym roku studiów postanowiłam po raz pierwszy w życiu zapuścić swoje naturalne włosy. Jakie było moje zdziwienie, kiedy moje proste druty wykazały ochotę do kręcenia się! Okazało się, że mam falowane włosy i dopiero ich odpowiednia pielęgnacja sprawiła, że pokazały prawdziwą naturę. Po czterech latach mam włosy sięgające do połowy pleców, których zazdroszczą mi wszystkie koleżanki. I nigdy nie miałam takiego powodzenia, jak teraz.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 02.06.2017 13:19
na zdjęciach po prawej mają wystylizowane włosy, po lewej nie. Ot i cała magia.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie