TOP LISTA: 6 kobiecych fryzur, które uwielbiają faceci (Według nich to najlepsze uczesania wszech czasów)

Czeszesz się w ten sposób?
TOP LISTA: 6 kobiecych fryzur, które uwielbiają faceci (Według nich to najlepsze uczesania wszech czasów)
Fot. https://pl.pinterest.com/pin/310466968044426097/
02.02.2017

To dla nich malujemy się, ładnie ubieramy, pachniemy... Mowa oczywiście o facetach. Uwielbiamy, kiedy dostrzegają nasze starania, oglądają się za nami, cicho pogwizdują lub z uznaniem uśmiechają się. Nawet gdy mężczyzna nie jest w naszym typie, doceniamy aprobatę. W końcu chyba nie można sobie wyobrazić lepszego komplementu?

Dużą uwagę przywiązujemy także do fryzury, bo faceci zawsze zwracają uwagę na włosy. Kolor nie ma aż takiego znaczenia, jak długość, gęstość oraz połysk, które składają się na ogólny efekt. Dobrze jest podkreślić ich urodę poprzez pomysłowe upięcie albo ładne ułożenie.

Jakie fryzury podobają się facetom najbardziej? Oto najseksowniejsze fryzury wszech czasów!

Zobacz także: Internet oszalał na punkcie... rozpuszczania włosów. Oglądanie tych filmików wciąga!

messy bob

Fot. https://pl.pinterest.com/pin/447263806726434875/

Rozczochrany bob z lekko pokręconych włosów

Rozczochrany bob jest niezwykle seksowny, głównie dlatego, że sprawia wrażenie, jakby kobieta przed chwilą wyszła z łóżka. „Nie każdej kobiecie pasują długie włosy. Moim zdaniem lekko potargane i krótkie są równie seksowne” - wypowiada się jeden z mężczyzn na zagranicznym forum. Taka fryzura odejmuje lat i jest lekko zwariowana – podkreślają komentatorzy. „To eleganckie uczesanie, którego nie powstydzi się żadna kobieta z klasą. Gwiazdy często ją wybierają” - wychwalają inni. Ale to tylko kilka z wielu wpisów, które zdradzają zachwyt mężczyzn nad klasycznym bobem.

proste włosy

Fot. https://pl.pinterest.com/pin/485825878536684083/

Długie, proste włosy, założone za uszy

Długie włosy, opadające na plecy, robią na facetach ogromne wrażenie. „Czasami, idąc ulicą, mam ochotę dotknąć włosy niektórych dziewczyn, ale tylko te długie, gęste i proste” - czytamy jeden z wielu wpisów na forum. „Lubię, gdy są zatknięte za uszy. Kobiety wyglądają wtedy uroczo, bo włosy nie zasłaniają twarzy” - brzmi kolejny. Taką fryzurę nosiła w latach swojej największej popularności Katie Holmes.

Zobacz także: Domowe receptury na piękne włosy

 

wysoki kucyk

Fot. https://pl.pinterest.com/pin/32580797282144410/

Wysoki, luźny kucyk

Jakie zalety dostrzegają faceci w kucyku? Przede wszystkim jest seksowny. Oczywiście pod pewnymi warunkami. Jeżeli chcesz przyciągnąć męską uwagę, powinien być umiejscowiony dość wysoko. Ważne są też luźne kosmyki pozostawione przy twarzy. Taka fryzura odsłania kark oraz szyję. Właśnie to podkreślili mężczyźni, wypowiadając się na temat kucyka.

loki

Fot. https://pl.pinterest.com/pin/310466968044426097/

Długie, lekko pokręcone włosy

„Długie, miękkie, pofalowane i pachnące. Takie powinny być idealne włosy” - wyznaje nasz kolega z redakcji. Mężczyźni w większości są zgodni, że kobieta powinna mieć półdługie albo długie włosy, najlepiej pofalowane. „Uwielbiam zatapiać dłonie w długie, pokręcone włosy mojej dziewczyny. Wszyscy kumple zawieszają na niej oko właśnie przez włosy. A ja? Rozpiera mnie duma i nie pozwalam ich nikomu dotknąć!” - możemy przeczytać na kolejnym forum internetowym.

grzywka

Fot. https://pl.pinterest.com/pin/314266880233044751/

Długie włosy z długą, prostą grzywką

„Zakochałem się w Jessice Biel, gdy nosiła taką fryzurę. Grzywki są przeurocze, zwłaszcza gdy kobieta oprócz tego ma długie włosy” - pisze na forum internauta. Mężczyźni uznali, że urok tkwi w efekcie kobiecości i dziewczęcości. Długie włosy to atrybut witalności i kobiecości, z kolei grzywka kojarzy się z małą dziewczynką. Mało który facet jest w stanie się oprzeć takiej mieszance.

warkocz

Fot. https://pl.pinterest.com/pin/466333736397039043/

Długi warkocz

Niestety nie każdy warkocz podoba się mężczyznom. Zapytani przyznali, że wygląda on dobrze tylko u kobiet, które mają długie i gęste włosy. Nie powinny też być wystrzępione na końcach. Faceci zwracają jednak uwagę, że nawet dziewczyny o niezbyt ładnych twarzach postrzegają jako niezwykle atrakcyjne, gdy noszą taki warkocz. „Warkocz to dla mnie najseksowniejsza fryzura. Chciałbyś, żeby moja dziewczyna zawsze tak się czesała” - przyznaje jeden z nich.

Zobacz także: Fryzury, w których ŻADNA kobieta nie wygląda dobrze. Unikaj ich!

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo