PSYCHOTEST: Co mówi o Tobie linia włosów na czole?

Ten niepozorny szczegół zdradza więcej, niż przypuszczasz...
PSYCHOTEST: Co mówi o Tobie linia włosów na czole?
Fot. iStock
16.11.2016

Każdy element wyglądu coś o nas mówi. I to więcej, niż moglibyśmy przypuszczać. Z niektórych szczegółów wizerunku można wyczytać cechy charakteru, osobowość, mocne i słabe strony. Uważa się bowiem, że nasza cielesność nie jest dziełem przypadku, ale idzie w parze z naszymi emocjami. Nie wierzysz? Sprawdźmy to na przykładzie linii włosów.

Zaczesz je maksymalnie do tyłu i sprawdź, jak się układają. Możliwości jest wiele, ale najczęściej granica między gładką i owłosioną częścią głowy przybiera kształt okrągły, kwadratowy lub przypominający literę M. Nieliczne z nas mogą się pochwalić linią owalną lub trójkątną. Każda z nich mówi o Tobie co innego.

Poznaj swoją charakterystykę wyłącznie na tej podstawie. Być może dowiesz się czegoś zupełnie nowego…

Zobacz również: TEST: Co mówi o Tobie fryzura?

 

linia włosów

fot. Thinkstock / koreamed.org

Okrągła linia włosów

Osobowość: Rzadko miewasz kiepski humor. Jesteś bardzo kontaktowa i zarażasz wszystkich uśmiechem. Zawsze skupiasz się na pozytywach. Jest w tobie sporo emocji.

Relacje międzyludzkie: Trudno znaleźć lepszą przyjaciółkę. Doceniasz ludzi za to, jacy są, a nie jak wyglądają, ile posiadają i czy dana znajomość ci się opłaci.

Życie uczuciowe i seksualne: Jesteś tradycjonalistką. Marzysz o ślubie z tym jedynym, dzieciach i spokojnym życiu w gronie rodzinnym. W łóżku lubisz prostotę i nie eksperymentujesz.

 

linia włosów

fot. Thinkstock / koreamed.org

Linia włosów w kształcie litery M

Osobowość: Mało komu i czemu wierzysz na słowo. Wszystko sprawdzasz na własną rękę. Jesteś podejrzliwa i bardzo ironiczna. Zazwyczaj sprawiasz kiepskie pierwsze wrażenie.

Relacje międzyludzkie: Masz zaledwie kilku sprawdzonych przyjaciół, którzy znoszą twoje humory. Pozostałych traktujesz instrumentalnie - utrzymujesz z nimi kontakt, jeśli masz z tego korzyść.

Życie uczuciowe i seksualne: W relacjach z mężczyznami jesteś bardziej uległa, niż mogłoby się wydawać. Potrzebujesz silnego ramienia, na którym mogłabyś się oprzeć. Seks to tylko dodatek.

Zobacz również: TEST: Co ulubiony kolor mówi o Twoich fantazjach seksualnych?

linia włosów

fot. Thinkstock / koreamed.org

Kwadratowa linia włosów

Osobowość: Masz w sobie coś z filozofa. Więcej myślisz, niż działasz. Wolisz przyglądać się zmianom, niż sama je wprowadzać. Ludzie doceniają twoje dobre serce.

Relacje międzyludzkie: Siebie zawsze stawiasz na ostatnim miejscu. Chcesz każdego zadowolić i spełnić jego oczekiwania. Może czas wreszcie pomyśleć o sobie i poprosić o pomoc innych?

Życie uczuciowe i seksualne: W związku i sypialni całkowicie polegasz na partnerze. Jesteś szczęśliwa, kiedy on jest szczęśliwy.

 

linia włosów

fot. Thinkstock / koreamed.org

Owalna linia włosów

Osobowość: Twoja pewność siebie jest większa, niż podstawy ku temu. Potrafisz się dobrze sprzedać, nawet jeśli niewiele za tym stoi. Do celu dążysz po trupach i źle na tym nie wychodzisz.

Relacje międzyludzkie: Dla przyjaciół jesteś ciepła, ale wszystkich innych traktujesz z góry. Masz opinię mało sympatycznej, ale skutecznej. I niespecjalnie jest ci z tym źle.

Życie uczuciowe i seksualne: Facet ma niewiele do powiedzenia. Chcesz być przez niego adorowana i słuchana. Nie szukasz silnego samca, ale chłopca, którego mogłabyś wychowywać.

 

linia włosów

fot. Thinkstock / koreamed.org

Trójkątna linia włosów

Osobowość: Niektórzy twierdzą, że jesteś bezbarwna, bo rzadko wykazujesz inicjatywę i nigdy nie masz własnego zdania. Chcesz się przypodobać każdemu. Ale na pewno nie jesteś złym człowiekiem.

Relacje międzyludzkie: Kontakt z innymi ludźmi bardzo cię stresuje, dlatego nie jesteś zbyt towarzyska. Twoimi najbliższymi przyjaciółmi są członkowie rodziny.

Życie uczuciowe i seksualne: Cicha woda brzegi rwie. Nikt cię o to nie podejrzewa, ale to ty rządzisz w łóżku. Ideał faceta? Byle był przystojny. Reszta się ułoży.

Zobacz również: TEST: Czy potrafisz się sprzedać?

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.11.2016 10:17
jestem w szoku, bo wszystko się zgadza :D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo