Jak zregenerować włosy w ciągu nocy?

Poznaj superprodukt Night Density Rescue od marki NIOXIN.
Jak zregenerować włosy w ciągu nocy?
Nioxin
23.10.2016

Marka NIOXIN, ekspert w dziedzinie pielęgnacji włosów cienkich i przerzedzonych, wprowadza na rynek innowacyjną kurację, która skutecznie stymuluje gęstość włosów. Produkt ten redukuje wypadanie włosów związane z procesem utleniania, który zachodzi na powierzchni skóry głowy.  Produkt przeznaczony jest do stosowania na noc, kiedy naturalne zdolności regeneracyjne organizmu są największe.

 

Założenie, że zdrowa skóra głowy to zdrowe włosy leży u podstaw filozofii marki NIOXIN i opracowanej przez jej ekspertów kompleksowej pielęgnacji, która pozwala oczyszczać, odżywiać i wzmacniać włosy oraz środowisko skóry głowy. Produkty NIOXIN w pełni odpowiadają na problemy włosów cienkich i przerzedzonych. Eksperci marki podkreślają, że skóra głowy wymaga takiej samej dbałości, jak skóra twarzy. Teraz gama produktów poszerza się o nowy rewolucyjny produkt. Uzupełnieniem codziennej pielęgnacji z zestawem 3 kroków NIOXIN (szampon, odżywka, kuracja) jest mocno skoncentrowane serum na noc – Night Density Rescue.

 

Noc to naturalny moment na regenerację organizmu. To właśnie wtedy komórki ludzkiego ciała są najbardziej zdolne do odnowy. Naukowcy NIOXIN, w oparciu o tę wiedzę, stworzyli Night Density Rescue. Produkt nie tylko uzupełnia codzienną kompleksową pielęgnację, ale również stymuluje gęstość włosów, jednocześnie niwelując ich wypadanie, związane z procesem utleniania, który zachodzi na powierzchni skóry głowy.

 

Kuracja została oparta na bazie innowacyjnej technologii NIOXYDINE24. Formuła wykorzystuje kompleks niezwykle silnych antyoksydantów, które skutecznie neutralizują wolne rodniki występujące na powierzchni skóry. Technologia NIOXYDINE24 została stworzona w oparciu o takie składniki jak witamina E, ekstrakt z korzenia imbiru, kofeina i biotyna. Pozwalają one bardzo skutecznie chronić skórę przed wszelkimi uszkodzeniami oksydacyjnymi, które mogą przyczyniać się do wypadania włosów i zmniejszenia ich gęstości.

 

Night Density Rescue to kuracja uzupełniająca podstawową pielęgnację. Produkt należy aplikować przy użyciu wygodnej pipety, rozprowadzając go bezpośrednio na skórze. Jego zaletą jest również niezwykle przyjemny, świeży zapach. Produkt nie pozostawia po sobie śladów na poduszce.

 

NIOXIN Night Density Rescue – 70 ml – cena rekomendowana: 138 zł

 

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Kiki (Ocena: 5) 31.10.2016 23:23
polecam elestabion floslek
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo