Nowość: Błyszczyk do włosów KLORANE

Poznaj nową linię na bazie wyciągu z granatu!
Nowość: Błyszczyk do włosów KLORANE
Fot. mat. prasowe
05.10.2016

Pielęgnacja wzmacniająca i utrwalająca kolor włosów farbowanych


Z suszonych w marokańskim słońcu skórek owoców granatu Punica Granatum L. zbieranych od września do października, Laboratoria KLORANE otrzymują ekstrakt ożywiający i chroniący kolor włosów farbowanych. Odmiana ta została precyzyjnie wyselekcjonowana ze wzglądu na wysoką zawartością tanin utrwalających kolor. Specjalna budowa chemiczna taniny zwanej ‘punicalina’, umożliwia wiązanie pigmentów koloru z włóknami keratynowymi włosa, a polifenole – naturalne antyoksydanty obecne w owocach granatu – utrwalają kolor i chronią go przed matowieniem.


Skuteczność wyciągu z granatu została naukowo udowodniona, a metoda - opatentowana (patent nr EP1348419).


KLORANE SZAMPON PRZECIW BLAKNIĘCIU KOLORU NA BAZIE WYCIĄGU Z GRANATU


200ml – 41zł (apteki)


Łagodna baza myjąca szamponu pozbawiona SLS i SLES zapewnia delikatne mycie włosów bez wypłukiwania koloru. Wyciąg z granatu utrwala kolor bogaty w antyutleniacze, chroni odcień i przedłuża trwałość farby. Kompleks na bazie protein roślinnych o właściwościach odżywczych aktywnie odbudowują strukturę włosów. Szampon nie zawiera silikonów, a jego formuła jest biodegradowalna. Szampon polecany przy częstej koloryzacji.


KLORANE ODŻYWKA „BŁYSZCZYK” NA BAZIE WYCIĄGU Z GRANATU BEZ SPŁUKIWANIA


125ml – 41zł (apteki)


Kosmetyk zapewniający włosom ochronę koloru i blask. Antyutleniacze zawarte w wyciągu z granatu oraz filtr UV gwarantują intensywny kolor pełny blasku. Białka roślinne i składniki odżywcze odbudowują strukturę włosa i wygładzają ją. Dodatkowy połysk i rozświetlenie nadaje zawartość masy perłowej. Odżywkę „błyszczyk” można nakładać po umyciu i wysuszeniu włosów oraz w ciągu dnia. Lekka konsystencja bez potrzeby spłukiwania, która po nałożeniu daje efekt suchego wykończenia sprawia, że chronić kolor, pielęgnować i rozświetlać włosy można kilkakrotnie w ciągu dnia.


3 wskazówki dla zachowania intensywnego, długotrwałego koloru:


• Postaraj się w ciągu trzech dni po koloryzacji nie myć włosów, aby kolor się utrwalił. W tym czasie można odświeżać włosy stosując Suchy szampon KLORANE na bazie mleczka z owsa.
• Stosuj kosmetyki dedykowane włosom farbowanym, które ograniczają wypłukiwanie pigmentów.
• Po każdym myciu włosów spłucz je chłodną wodą, aby zamknąć łuski włosów, wygładzić je i zapewnić im blask.

Źródło: Materiały prasowe

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie