Lokówka obrotowa Rowenta - sposób na piękne loki

Kobiety od zawsze eksperymentowały ze swoim wyglądem, zmieniając odzież, makijaż, a także fryzurę. Odwiecznym marzeniem pań posiadających bujne loki są proste włosy, a właścicielki gładkich fryzur marzą o burzy loków.
Lokówka obrotowa Rowenta - sposób na piękne loki
13.10.2016

Świat fryzur zrewolucjonizował w dziewiętnastym wieku francuski fryzjer Marcel Gretau, który zaprojektował wówczas urządzenie przypominające współczesną lokówkę. Wynalazek paryżanina pozwolił mu w krótkim czasie zostać milionerem, a prace nad rozwojem jego pomysłu przyczyniły się do zadowolenia wielu kobiet i spełnienia ich marzeń.

Produkty marki Rowenta

Rowenta to marka, która od początku swego istnienia (czyli od 1884 roku) odpowiadała na potrzeby kobiet. Początkowo pod logiem firmy produkowano sprzęt agd, jednak z czasem poszerzono ofertę i dziś Rowenta jest prawdopodobnie najbardziej znanym i cenionym producentem lokówek i suszarek. Jakość, wytrzymałość i komfort użytkowania doceniają miliony kobiet na całym świecie. Rowenta zatrudnia najlepszych specjalistów, którzy śledzą najnowsze technologie po to, by zastosować je w swoich produktach. Dzięki temu suszarki, lokówki oraz lokówki suszarki tej marki są uwielbiane przez panie. Używając ich, możemy mieć bowiem pewność, że nie zniszczymy swoich włosów, ponieważ urządzenia te są pokryte specjalnymi powłokami ceramicznymi. Zostały także wyposażone w systemy jonizujące, które chronią włosy przed szkodliwym działaniem wysokich temperatur.

Piękne loki podkreślą urodę

Zadbane włosy doskonale podkreślają kobiecą urodę, a ich kolor oraz kształt świetnie oddają charakter właścicielki, dlatego warto dbać o niepowtarzalną fryzurę. Choć od kilku sezonów królują proste, niewymagające specjalnych zabiegów, fryzury, to piękne loki wciąż są w cenie i doskonale podkreślają kobiecość, wydobywając atuty kobiecej urody. W ostatnim czasie bardzo modne są luźne, rozwiane loki, stylizowane na nieład, dlatego warto zastanowić się, jak przygotować fryzurę, by wyglądała jak najbardziej naturalnie.

W ofercie marki Rowenta znajduje się lokówka obrotowa o sygnaturze CF9421 (sprawdź: http://www.rowenta.pl/Pages/catalog/Hair-Care/dryers-curlers/Brush-Activ-Nano-Smart-CF9421.aspx), która umożliwia jednoczesne suszenie i modelowanie włosów. Dzięki pielęgnacji 2w1 skraca się czas nagrzewania włosów, a co za tym idzie są one mniej narażone na działanie wysokiej temperatury i uszkodzenia. Warto dodać, że dzięki lokówce obrotowej znacznie skraca się czas układania fryzury, co bez wątpienia ma ogromne znaczenie na co dzień. Suszarko-lokówka pozwala bowiem na stworzenie pięknych loków w krótkim czasie. Na pewno docenią to panie, które nie lubią wcześnie wstawać oraz wszystkie kobiety ceniące sobie szybką i efektowną stylizację.'

Do niewątpliwych zalet lokówki obrotowej Rowenta należą dwa poziomy ustawienia temperatury powietrza, które w łatwy sposób daje szybki i profesjonalny efekt. Na uwagę zasługują również dwie automatycznie obracające się w dwóch kierunkach szczotki (jedna o średnicy 3 cm, druga 5 cm), które dodatkowo zostały wykonane z włosia o specjalnym kształcie. Wszystko to sprawia, że kosmyki włosów zostają nawinięte na szczotkę bez plątania ich. Dzięki temu tworzenie gładkich fryzur oraz fal jest banalnie proste. Należy zauważyć, że suszarko-lokówka jest też zaopatrzona w nadmuch zimnego powietrza, który użyty w ostatniej fazie suszenia nadaje fryzurze kształt i zapewnia długotrwały efekt.Lokówka obrotowa Rowenta została wyposażona w powłokę ceramiczną, która zabezpiecza włosy przed nadmiernym przesuszeniem i pomagania w uzyskaniu gładszych włosów. Projektanci zastosowali w urządzeniu również funkcję jonizacji, której zadaniem jest wygładzanie łusek włosów oraz zapobieganie ich elektryzowaniu się, co pozwala na nadanie fryzurze gładkiego wyglądu i lśniącego blasku. Poza tym lokówka obrotowa Rowenta posiada regulator prędkości szczotek oraz regulator siły nawiewu, które dopasowują się do różnej długości i gęstości włosów.

Lokówka obrotowa Rowenta pozwala na stworzenie idealnej fryzury w prosty sposób. Niezaprzeczalną zaletą urządzenia jest również krótki czas stylizacji wynikający z połączenia w nim funkcji lokówki i suszarki. Z pewnością ważnym elementem zabezpieczającym włosy przed uszkodzeniami jest powłoka ceramiczna, a także system jonizacji, które pozwalają na utrzymanie fryzury w doskonałej kondycji. Warto też zauważyć, że lokówka obrotowa Rowenta umożliwia nie tylko stworzenie pięknych loków, ale także wykonanie gładkiej fryzury, dlatego jest spełnieniem marzeń wielu kobiet.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo