Wystarczy 1 minuta z ampułką Pantene, aby odbudować wygląd swoich włosów!

WŁOSY, PODOBNIE JAK SKÓRA, POTRZEBUJĄ ODPOWIEDNIEJ OCHRONY I PIELĘGNACJI NIEZALEŻNIE OD ICH RODZAJU!
Wystarczy 1 minuta z ampułką Pantene, aby odbudować wygląd swoich włosów!
ampułka Pantene
25.08.2016

Codzienna stylizacja, szczotkowanie, koloryzacja oraz wysokie temperatury to ciężka próba, której włosy poddawane są każdego dnia. Wszystkie te procesy oddziałują na składniki włókna włosa, powodując zmiany w jego prawidłowej strukturze prowadzące do zwiększonej łamliwości i rozdwajania końcówek. W natłoku codziennych spraw i obowiązków coraz trudniej znaleźć czas na pielęgnację włosów i walkę z ich uszkodzeniami. W rezultacie włosy są słabe, źle się układają, brak im blasku i objętości, puszą się i są trudne do okiełznania.

PANTENE PODEJMUJE PRAWDZIWE WYZWANIE W KWESTII PIELĘGNACJI WŁOSÓW

Czy chciałabyś diametralnie zmienić wygląd swoich włosów? Ufarbować je na platynowy blond, często stylizować, wystawiać na działanie słońca i wiatru, a jednocześnie zapewnić im blask i nawilżenie, wyeliminować puszenie oraz sprawić, aby łatwo się układały? Pantene, marka numer 1 na świecie w pielęgnacji włosów, podejmuje to wyzwanie! Tego lata możesz poddawać włosy każdej próbie, realizować wymarzone stylizacje lub zaszaleć z kolorem bez najmniejszych obaw o stan swoich włosów!

1-MIN AMPUŁKI PANTENE PRO-V CUDOWNIE ODBUDOWUJĄ USZKODZENIA WŁOSÓW I PRZYWRACAJĄ IM ZDROWSZY WYGLĄD OD WEWNĄTRZ

W wyniku szczegółowych badań prowadzonych przez zespoły najlepszych ekspertów Pantene Hair Research Institute, udało się połączyć najskuteczniejsze technologie w celu stworzenia 1-min. ampułek Pantene Pro-V. Już teraz w ciągu zaledwie 1 minuty możesz odbudować uszkodzenia powstałe w ciągu 6 miesięcy, a główne składniki ampułek zapewnią także ochronę przed przyszłymi uszkodzeniami oraz sprawią, że włosy znów staną się miękkie, lśniące oraz cudownie nawilżone. Dr Veronica Sanchez, ekspert P&G Scientific Communications, wyjaśnia: Naukowcy Pantene
od lat badają uszkodzoną strukturę włosów oraz przyczyny ich powstawania. Podjęliśmy prace nad opracowaniem 1-min. ampułek Pantene Pro-V w celu stworzenia formuły, która zapewniłaby odbudowę uszkodzeń niezależnie od rodzaju włosów, a co za tym idzie, wskazała nowy kierunek w pielęgnacji włosów. W porównaniu z innymi kuracjami ampułki zapewniają lepszą ochronę włosa oraz gwarantują zmniejszenie uszkodzeń powstałych na skutek stylizacji.

TO PRAWDZIWA MAGIA! WYSTARCZY ZALEDWIE 1 MINUTA, ABY TWOJE WŁOSY PRZETRWAŁY KAŻDĄ PRÓBĘ!

Lato to idealny czas, aby zaszaleć z fryzurą, a 1-min. ampułki Pantene Pro-V w mgnieniu oka są w stanie przywrócić włosom zdrowy wygląd. Zdrowe włosy lepiej się układają, są mocniejsze i piękniejsze każdego dnia, dzięki czemu bez obaw możesz oddać się wakacyjnym eksperymentom. – wyjaśnia stylistka fryzur marki Pantene, Agnieszka Płusa.
Dzięki Pantene stylizacja włosów już nigdy nie będzie wiązała się z poczuciem winy, ponieważ ampułki Pro-V, niczym za dotknięciem magicznej różdżki, przywrócą włosom piękny wygląd w zaledwie 1 minutę, niezależnie od wyzwań, z jakimi przyjdzie im się zmierzyć w te wakacje. Wprowadź ten prosty, ale niezwykle skuteczny produkt do swojej rutyny i stosuj 1 lub 2 razy w tygodniu, a już zawsze będziesz mogła cieszyć się włosami niczym z salonu fryzjerskiego. Od dziś każdy dzień należy do Twoich włosów!


Magiczna 1-min. Ampułka Pantene Pro-V cudownie odbudowuje głębokie uszkodzenia włosów, przywracając im zdrowie oraz nawilżenie w zaledwie 1 minutę. Zawiera wyjątkową formułę skoncentrowaną na odbudowie suchych, zniszczonych i puszących się włosów, co powoduje, że włosy stają się miękkie i lśniące, nie rozdwajają się i są mniej podatne na uszkodzenia.

Szampon Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja wzbogacony jest o potwierdzoną klinicznie formułę EDDS, która już od pierwszego mycia redukuje zawartość związków miedzi we włosach, pomagając zachować ich naturalne piękno. Pozwala tym samym cieszyć się zdrowymi, dobrze układającymi się włosami. Zawiera mikrocząsteczki odżywcze, dzięki którym pomaga usunąć oznaki uszkodzeń sprawiając by włosy wyglądały zdrowo i lśniąco.

Odżywka Pantene PRO-V Intensywna Regeneracja wzbogacona jest o formułę z histydyną, której efekty zostały potwierdzone badaniami klinicznymi. Histydyna wnika głęboko w głąb włosa i przywraca mu siłę dzięki wiązaniu oksydantów i ich neutralizacji, zmniejszając w ten sposób zanieczyszczenia mineralne we wnętrzu włosa. Zaawansowana technologia odżywiania pomaga zregenerować bardzo zniszczone włosy.

Więcej informacji o produktach Pantene na stronie www.pantene.pl

 

 

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Cukruś (Ocena: 5) 15.12.2016 09:13
ciekawa jestem ich działania, bo jeszcze nie próbowałam pantene. z ampułek mam jedynie nowe przeciwłupieżowe z seboradinu. koleżanka mi poleciła bo ponoć fajnie eliminują łupież, a same włosy wyglądają na zdrowsze i silniejsze.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo