Nowość od Head & Shoulders – szampon Odżywcza Pielęgnacja

Pielęgnacja skóry głowy, której potrzebujesz i piękne, mocne włosy, których pragniesz – już na zawsze! Bez kompromisów!
Nowość od Head & Shoulders – szampon Odżywcza Pielęgnacja
Fot. mat. prasowe
17.06.2016

Życie kobiety jest pełne kompromisów – codziennie podejmujemy dziesiątki decyzji. Każdego dnia stajemy przed wyborami, chociażby tak drobnymi i przyjemnymi, jak te związane ze składaniem zamówienia w ulubionej drogerii. Niestety, zbyt często idziemy na ustępstwa, tkwiąc w przekonaniu, że nie można mieć wszystkiego. Czy tak samo musi być w przypadku wyboru produktów do pielęgnacji włosów? Head & Shoulders wierzy, że kobiety nigdy nie wybierać między piękną fryzurą, a zdrową skórą głowy.  Sekret pięknych, mocnych włosów tkwi w zdrowej skórze głowy. Head & Shoulders nie tylko przywraca równowagę skórze głowy, zapewniając trwałą ochronę przed łupieżem, ale także sprawia, że włosy stają się piękne i odżywione. Zaskoczona?

Head & Shoulders, nr 1 wśród szamponów przeciwłupieżowych w Polsce i na świecie*, wprowadza nowy szampon Odżywcza Pielęgnacja, abyś mogła cieszyć się zdrową skórą głowy i pięknymi, błyszczącymi, do 100% wolnymi od łupieżu** włosami. Teraz możesz mieć wszystko – bez kompromisów!

Piękne, nawilżone włosy i zdrowa skóra głowy

Nowy szampon Head & Shoulders Odżywcza Pielęgnacja łączy w sobie siły natury i nauki. Unikalna formuła z odżywczymi składnikami roślinnymi, wykorzystująca zaawansowane rozwiązania Head & Shoulders, zapewnia długotrwałą ochronę przed łupieżem** oraz piękne, mocne włosy, których pragniesz. Head & Shoulders zawiera unikalną, opatentowaną technologię ZPT, która tworzy na skórze głowy barierę ochronną – niewidzialną tarczę chroniącą przed drażniącym działaniem czynników zewnętrznych, pozostawiając zdrowe, błyszczące i do 100% wolne od łupieżu** włosy. Udoskonalona formuła nowego Head & Shoulders Odżywcza Pielęgnacja – Nature Fusion – została również wzbogacona o unikalną kompozycję składników pochodzących z natury – bawełnę i fasolę guar. Podczas mycia, mieszanka starannie dobranych składników efektywnie działa na te obszary, w których jest najbardziej potrzebna – na skórę głowy i włókno włosa – od cebulki aż po same końce.

Nowy szampon Head & Shoulders to nie tylko jednoczesna pielęgnacja skóry głowy, której potrzebujesz i piękne, odżywione włosy, których pragniesz, to również delikatny zapach, który łagodzi i pobudza zmysły. Kompozycja zapachowa to energetyczne połączenie świeżych owoców w nucie głowy, kwiatów w nucie serca i czystego piżma, ambry oraz drewna cedrowego w nucie bazowej.

Dr Ilyse Lefkowicz przyznaje: „Jako dermatolog, przypominam swoim pacjentom, którzy borykają się z łupieżem, że o skórę głowy należy dbać z taką samą uwagą, jaką poświęcamy pielęgnacji reszty naszego ciała. Dlatego chętnie polecam im nowy szampon Head & Shoulders Odżywcza Pielęgnacja, dzięki k kobiety nie muszą stawać przed wyborem: zdrowe czy piękne włosy. Teraz mogą mieć to wszystko jednocześnie”.

* Kalkulacja P&G na bazie danych sprzedażowych Nielsen z okresu lipiec 2013 r. do czerwiec 2014 r.

** widoczne oznaki łupieżu przy regularnym stosowaniu.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo