7 odcieni, których faceci nie chcą widzieć na Twoich włosach

Weź to pod uwagę przed koloryzacją. Taka farba może Cię oszpecić.
7 odcieni, których faceci nie chcą widzieć na Twoich włosach
Fot. Thinkstock
30.05.2016

Czasami nadchodzi taki moment, kiedy mamy serdecznie dość własnego odbicia w lustrze. Za wszelką cenę chcemy się zmienić. Najprościej - farbując włosy na radykalnie inny kolor. Taka odwaga nie zawsze jednak popłaca, bo im bardziej eksperymentujesz ze swoim wyglądem, tym łatwiej narazić się na śmieszność. Nie każdy odcień z katalogu będzie współgrał z Twoją osobowością. Wiedzą o tym nawet mężczyźni!

To właśnie panów zapytałyśmy o najbardziej znienawidzony kolor włosów, który stanowczo odradzają. Spokojnie - blondynki, brunetki czy rude mogą odetchnąć z ulgą. W grę wchodzą bardziej ekstrawaganckie propozycje, które z naturalnością nie mają dużo wspólnego. Nie musisz się z nimi zgadzać, ale czasami warto wziąć pod uwagę ich zdanie…

Oto czarna lista 7 kolorów, które na pewno nie dodadzą Ci klasy.

Zobacz również: Brunetki czy blondynki? Wiemy, który kolor włosów GWARANTUJE powodzenie!

 

kolory włosów

https://www.instagram.com/zolucock/

SIWY

 

Nie rozumiem tej mody. Starsze kobiety wstydzą się siwizny i ukrywają ją pod farbą, a młode koniecznie chcą się postarzyć. Dla mnie to nie jest ani ładne, ani zabawne. Świadczy raczej o kiepskim guście, a nie oryginalności. Bo co w tym oryginalnego, skoro takich siwych dziewczyn coraz więcej na ulicach? Jeśli chodzi o kolory włosów, to jestem raczej tradycjonalistą - mówi nam Grzegorz.

kolory włosów

https://www.instagram.com/raphaclp/

JASKRAWY RUDY

 

Coś w tym musi być, bo wściekle rude włosy robią sobie zazwyczaj specyficzne dziewczyny. Takie bardziej wulgarne i wyszczekane, z którymi lepiej nie zadzierać. Pewnie dlatego mam kiepskie skojarzenia i po prostu nie trawie tego koloru. Nie spotkałem jeszcze kobiety z podobnym odcieniem, która byłaby delikatna i kulturalna. Zawsze jakaś patologia - ocenia ostro Krzysztof.

 

kolory włosów

https://www.instagram.com/apache_rosee/

FIOLETOWY

 

Jestem to w stanie jeszcze zrozumieć, jak masz 13 lat i zafarbowałaś sobie włosy na fioletowo bibułą. Ale potem? Niezbyt to dojrzałe. Fajnie, jak masz swój oryginalny styl i nie przejmujesz się tym, co gadają inni, ale to już jest zawracanie głowy. Można się wyróżnić czymś innym. Taki sztuczny kolor niczego o tobie nie mówi. Ewentualnie to, że jesteś trochę cofnięta w rozwoju - recenzuje Bartłomiej.

Zobacz również: REPORTAŻ: 4 imprezy, 4 różne kolory włosów, 1 kobieta. Jak reagowali faceci?

kolory włosów

https://www.instagram.com/olearysrus/

ŻÓŁTY BLOND

 

Nie ma nic gorszego od jajecznicy na włosach. Jak jest naturalna, to pech, ale uzyskanie takiego efektu farbą to już kalectwo. Blond powinien być albo jasny, albo ciemny. Nigdy żółty. Nie dlatego, że jestem jakimś specjalistą od koloryzacji. To zwyczajnie źle wygląda. Myślę, że zazwyczaj to jest efekt oszczędzania i farbowania się samodzielnie. Jak nie umiesz, to się za to nie bierz i wszyscy będą zadowoleni - twierdzi Piotr.

kolory włosów

https://www.instagram.com/nitka.nitol/

CZARNY NA RUDYCH

 

Rude włosy naprawdę mogą wyglądać sexy i nie widzę powodu, żeby je tak ukrywać. A jak już naprawdę nie możesz na nie patrzeć, to zakryj je jakimś jasnym brązem. Nigdy czarnym, bo rudość od razu przebija na wierzch! Efekt jest bardzo sztuczny, bo trudno pogodzić bladą cerę, piegi i rude rzęsy ze smołą na głowie. To się gryzie i wygląda fatalnie. Najlepiej, gdybyś zostawiła je w spokoju - doradza Andrzej.

 

kolory włosów

https://www.instagram.com/alteregos_2dye4/

NIEDOPRACOWANE OMBRE

 

Głupio to wygląda, jak dziewczyna chce sobie zrobić przejście od jasnego do ciemnego, a wychodzi z tego prosta linia. Często widzę, jak na górze włosów jest jasny blond, poniżej czarny i żadnej delikatności w tym połączeniu. Po prostu kolor odcięty od koloru. Wątpię, żeby faktycznie na takim efekcie komuś zależało. No, ale jak się oddaje włosy w ręce koleżanki, która zrobi to za darmo… - nie kryje zdziwienia Marcin.

kolory włosów

https://www.instagram.com/pimenova_a/

SZARE

 

Lubię kobiety, które są jakieś, a nie takie szaro-bure. Niestety takich jest coraz więcej. Nie rozumiem mody na szare włosy, które nie są ani czarne, ani białe, ani siwe. Takie dziwne coś, przez co cała reszta wygląda nieciekawie. Uważam, że to jest pójście na łatwiznę i brak pomysłu na siebie. Może wyjdzie oryginalnie, ale faceta to ty żadnego na kolana nie rzucisz - ostrzega Bartłomiej.

Zobacz również: 5 rzeczy, które warto wziąć pod uwagę przed farbowaniem włosów

Komentarze (25)

Ocena: 3.8 / 5
Alice (Ocena: 2) 15.06.2016 06:26
Tak to czytam i nie żeby faceci nie mogli mieć swojego zdania, ale Ci których wypowiedzi się tutaj znalazły to chyba od pola odciągnięci.. Swoją drogą jakie znaczenie mają włosy co do osobowości dziewczyny?
odpowiedz
Clash (Ocena: 1) 31.05.2016 15:20
Od jakiegoś czasu chciałam przefarbować się na fioletowo, ale zmieniłam zdanie. Walnę se fioletowo-siwe ombre.
odpowiedz
rrt (Ocena: 5) 30.05.2016 20:19
Co jak cos ,ale dziewczyny z siwymi włosami zwłaszcza blogerki które potrafią się do tego fajnie odpicować mają mocne branie , jaskrawe rude to samo !!
odpowiedz
mądre chłopaki (Ocena: 2) 30.05.2016 19:13
"Ten artykuł zasługuje na 2" mówi nam Grzegorz. Ocenia ostro Krzysztof. Recenzuje Bartłomiej. Nie kryje zdziwienia Marcin. Ostrzega Bartłomiej. Mówi nam Grzegorz. Ocenia ostro Krzysztof. Recenzuje Bartłomiej. Nie kryje zdziwienia Marcin. Ostrzega Bartłomiej. Mówi nam Grzegorz. Ocenia ostro Krzysztof. Recenzuje Bartłomiej. Nie kryje zdziwienia Marcin. Ostrzega Bartłomiej. Mówi nam Grzegorz. Ocenia ostro Krzysztof. Recenzuje Bartłomiej. Nie kryje zdziwienia Marcin. Ostrzega Bartłomiej. Mówi nam Grzegorz. Ocenia ostro Krzysztof. Recenzuje Bartłomiej. Nie kryje zdziwienia Marcin. Ostrzega Bartłomiej. Mówi nam Grzegorz. Ocenia ostro Krzysztof. Recenzuje Bartłomiej. Nie kryje zdziwienia Marcin. Ostrzega Bartłomiej. Mówi nam Grzegorz. Ocenia ostro Krzysztof. Recenzuje Bartłomiej. Nie kryje zdziwienia Marcin. Ostrzega Bartłomiej. Mówi nam Grzegorz. Ocenia ostro Krzysztof. Recenzuje Bartłomiej. Nie kryje zdziwienia Marcin. Ostrzega Bartłomiej. Mówi nam Grzegorz. Ocenia ostro Krzysztof. Recenzuje Bartłomiej. Nie kryje zdziwienia Marcin. Ostrzega Bartłomiej. Mówi nam Grzegorz. Ocenia ostro Krzysztof. Recenzuje Bartłomiej. Nie kryje zdziwienia Marcin. Ostrzega Bartłomiej. Mówi nam Grzegorz. Ocenia ostro Krzysztof. Recenzuje Bartłomiej. Nie kryje zdziwienia Marcin. Ostrzega Bartłomiej. Mówi nam Grzegorz. Ocenia ostro Krzysztof. Recenzuje Bartłomiej. Nie kryje zdziwienia Marcin. Ostrzega Bartłomiej.
zobacz odpowiedzi (1)
anonim (Ocena: 1) 30.05.2016 18:50
uwielbiam te strone bo mozna przyjsc tu i sie posmiac XD ja nie wiem skad oni biora te "wypowiedzi mezczyzn", a gdyby tak sie trzymac rad z tego portalu to byloby sie meska niewolnica(ten pamietny artykol o zonie idealnej), lalka i niczym niewyrozniajacym sie tworem. pozdrawiam redakcje za te kocopoly co tu wypisuja, najlepsze miejsce zeby sie posmiac XD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo