Odkryj tajemnicę piękna z Mythic Oil

Nowa odsłona profesjonalnej pielęgnacji inspirowana orientalnymi olejkami. Gama dedykowana włosom cienkim i normalnym.
Odkryj tajemnicę piękna z Mythic Oil
25.05.2016

Już w czasach starożytnych olejki roślinne stosowane były do pielęgnacji ciała i włosów. Ceniono je ze względu na ich aromatyczne i lecznicze właściwości. Olejki te miały zastosowanie podczas rytuałów pielęgnacyjnych w starożytnym Egipcie, Grecji oraz w krajach arabskich i azjatyckich. Egipcjanie jako pierwsi posiedli wiedzę na temat sposobu ekstrakcji szlachetnych esencji z roślin oraz stosowania ich w celu nawilżania, ukojenia czy wygładzania skóry. Nawet kapłani egipscy odkryli prawdziwą moc tych substancji. Wierzyli, że niektóre esencje mają boską moc i obdarzają nadprzyrodzonymi siłami.

W czasach starożytnych olejki egipskie były niezmiernie doceniane, przypisywano im również aurę przedmiotów mitycznych, pięknych dla zmysłów. W Grecji szlachetne olejki były powszechnie stosowane w celach pielęgnacyjnych. Od wieków kobiety z krajów arabskich i azjatyckich stosują olejki w trakcie rytuałów pielęgnacyjnych na włosy. Połączenie różnorodnych olejków tworzy wyjątkową mieszankę o silnym działaniu odżywczym tak, by zapewnić włosom piękny wygląd i zdrowy blask.

Sekretem pięknych włosów kobiet w krajach Orientu są olejki, które od wieków stosują podczas tradycyjnych zabiegów pielęgnacyjnych. Ich cenne składniki zapewniają intensywne odżywienie i niezwykły blask. Olejek Mythic Oil był inspiracją dla gamy produktów do pielęgnacji, oferującej profesjonalistom w salonach i konsumentkom w domach nowe pielęgnacyjne doznania dla zmysłów.

Mythic Oil szampon odżywczy – imbir i osmanthus. Formuła wzbogacona o olejek eteryczny z imbiru oraz wyciąg z osmanthusa idealnie oczyszcza i odżywia włosy cienkie i naturalne. Nadaje im zdrowy wygląd, nie obciąża zachowując ich sprężystość. Nie zawiera parabenów.

Pojemność: 250 ml, cena około 43 zł

Mythic Oil maska odżywcza – imbir i osmanthus. Wyjątkowa maska o konsystencji kremu nadaje włosom blask, delikatnie odżywia i ułatwia ich rozczesywanie. W swojej formule łączy olejek eteryczny z imbiru oraz wyciąg z osmanthusa. Nie zawiera silikonów oraz parabenów. Do spłukiwania.

Pojemność: 200 ml, cena około 64 zł

Mythic Oil krem uniwersalny 3 w 1. Zawiera wysoko skoncentrowany olejek arganowy oraz olejek migdałowy. Odżywia i wygładza włosy zapewniając 96-godzinną kontrolę objętości. Ma 3 zastosowania: przed użyciem szamponu, jako odżywka, jako krem do stylizacji. Do każdego rodzaju włosów. Nie zawiera parabenów. Wskazówki użycia: Niewielką ilość kremu nałożyć na wilgotne włosy przed lub po umyciu ich szamponem, następnie spłukać. Można stosować jako krem do stylizacji włosów. Należy nałożyć odrobinę produktu na wilgotne włosy, a następnie wysuszyć je suszarką i układać jak zwykle.

Pojemność: 150 ml, cena około 62 zł

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie