Skuteczne suszenie bez niszczenia włosów? Ta suszarka to potrafi!

Zachowaj naturalne nawilżenie włosów dzięki suszarce Moisture Protect marki Philips!
Skuteczne suszenie bez niszczenia włosów? Ta suszarka to potrafi!
Fot. mat. pras.
11.05.2016

Suszenie włosów nie należy do Twoich ulubionych czynności? Zapewne wynika to stąd, że robisz to nieprawidłowo i po całym „zabiegu” Twoim oczom ukazuje się nieestetyczny puch. Na szczęście tego efektu można łatwo uniknąć - marka Philips wprowadza bowiem na rynek innowacyjną suszarkę do włosów z technologią Moisture Protect. Wyjątkowy czujnik Moisture Protect za pomocą podczerwieni diagnozuje włosy i automatycznie dobiera do nich temperaturę suszenia tak, aby zachowały naturalne nawilżenie. Dzięki temu możesz cieszyć się zdrowymi, lśniącymi włosami.

Suszarka do włosów zdecydowanie potrafi ułatwić stylizację i pielęgnację włosów. Jest nieodzowna po basenie czy saunie lub gdy myjesz włosy tuż przed wyjściem. Ważne jest jednak by suszyć włosy, równocześnie nie dopuszczając do ich przesuszenia. Sama nie jesteś jednak w stanie precyzyjnie ocenić stanu nawilżenia włosów tak, by dobrać odpowiednią temperaturę. Dlatego właśnie marka Philips dzięki bliskiej współpracy z ekspertami od pielęgnacji i stylizacji włosów stworzyła innowacyjną suszarkę Moisture Protect.

Suszarka za pomocą podczerwieni diagnozuje włosy, dzięki czemu czujnik Moisture Protect mierzy temperaturę włosów i automatycznie zmniejsza, a następnie zatrzymuje nagrzewanie, kiedy włosy są suche. Jest to zatem wspaniała ochrona włosów przed przegrzewaniem. Dodatkowo funkcja kontroli temperatury ThermoProtect zapewnia optymalną temperaturę suszenia oraz dodatkową ochronę przed przegrzaniem włosów. Przy identycznym, mocnym nadmuchu powietrza można uzyskać skuteczne suszenie bez niszczenia włosów. Z kolei przycisk Cool Shot umożliwia korzystanie z intensywnego nadmuchu chłodnego powietrza. Używa się go po ułożeniu włosów w celu wykończenia i utrwalenia fryzury i nadania jej ostatecznego kształtu.

Dodatkowo suszarka Mosture Protect zapewnia pielęgnację jonową. Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają łuski włosów. W rezultacie włosy stają się gładkie i lśniące, a Ty możesz cieszyć się łatwą i bezpieczną stylizacją suszarką o miłym dla oka designie. Zobacz też tutaj jak suszy włosy suszarką Moisture Protect Ania Dereszowska.

Suszarka Moisture Protect HP8280/00 jest dostępna w sprzedaży od marca 2015. Jej rekomendowana cena detaliczna wynosi 369,00 PLN.

Komentarze (4)

Ocena: 4 / 5
Anonim (Ocena: 1) 11.05.2016 23:24
Dereszowska w reklamie mnie jakoś nie przekonuje. Po "rołście" Wojewódzkiego kojarzy mi się ona tylko z drzazgami w intymnym miejscu i odbijaniem facetów. A szkoda
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2016 13:37
chętnie bym wypróbowała, bo ja mam zawsze puch na głowie po suszeniu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2016 12:33
Wzięli byście do reklamy kogoś kto ma ładne włosy wyglądałoby to wiarygodnie a nie dereszowska która ma dwa włosy na krzyż w fatalnym stanie w dodatku. Widząc jej kłącza w życiu nie kupilabym żadnego produktu do włosów. Antyreklama.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo