Pomysłowe triki z lakierem do włosów

Nie musisz mieć na głowie kasku, jeśli tylko sprytnie wykorzystasz utrwalające właściwości lakieru. Podpowiadamy, jak to zrobić najlepiej.
Pomysłowe triki z lakierem do włosów
22.06.2008

Najważniejsze, to zastanowić się, na jakim efekcie nam zależy. Lakier, dzięki swojemu składowi, jest bardzo praktycznym kosmetykiem i w zależności od tego, jak go użyjemy, taki efekt uzyskamy.

Pierwszym ze sposobów aplikowania lakieru jest nanoszenie go na mokre włosy. Jeśli zrobimy to przed rozpoczęciem suszenia, nasze włosy staną się bardzo elastyczne i podatne na układanie. To świetny sposób, kiedy chcemy ułożyć je w fale czy loki. włosy pryskamy lakierem bezpośrednio przed nawinięciem na lokówkę.

Drugi, znany wszystkim sposób, to używanie lakieru “na sucho”. Spryskujemy pasma, uzyskując efekt dosyć naturalnej fryzury, z oddzielonymi pasmami. Pamiętajmy jednak, by nie przesadzać z ilością, nasze włosy mogą się bowiem stać zbyt matowe i suche. Warto pomyśleć też o tym, że im więcej upięć i pasm, tym lepiej lakier utrwali włosy.

Coraz popularniejszą metodą staje się aplikowanie lakieru podczas suszenia włosów. Tak naprawdę wymaga to nieco zręczności, ale efekt jest fantastyczny. Zwiększa się objętość fryzury i jej podatność na układanie.

Polecane wideo

Komentarze (38)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.03.2013 20:04
Zapraszam na fanpage na FB: "włosy włosy włosy" jestem fryzjerką więc odpowiem na wszystkie pytania, lajkujcie posty a bede dodawała nowosci zwiazane z fryzjerstwem :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.10.2012 18:38
A ja wolę lakier od pianki ; )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.07.2011 13:20
Lakier do włosów supermocny nabłyszczający z biokompleksem lnianym ewa natura jest świetny do każdego rodzaju fryzury.Zapewnia jej super trwały efekt utrwalając ją na wiele godzin i chroniąc przed wilgocią i wiatrem. Utrwala nawet najbardziej wymyślne fryzury. Nie skleja i nie obciąża włosów. Do tego włosy błyszczą jak po wizycie fryzjerskiej.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.05.2011 14:54
pamiętajcie o tym że jak używacie lakieru przed kręceniem to podczas tej czynności włosy się niszczą...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2009 20:43
mmm Super ... Fajna fryzura xD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie