Blogerka wylała na włosy Coca-Colę. Zobaczcie, jak napój przemienił jej fryzurę! (VIDEO)

Wypróbujecie taką płukankę na sobie? Efekty są zadziwiające…
Blogerka wylała na włosy Coca-Colę. Zobaczcie, jak napój przemienił jej fryzurę! (VIDEO)
Fot. YouTube
04.10.2015

Niedawno informowałyśmy Was, jak zgubny wpływ na ludzki organizm ma wypicie puszki Coca-Coli. Fakt, że tak mała ilość napoju zawiera aż 10 łyżeczek cukru, był przy tym chyba najmniej szokujący. Przypomnijmy:

Co dzieje się z Twoim ciałem przez godzinę po wypiciu puszki Coca-Coli?

Okazuje się jednak, że Cola może niesamowicie zadziałać na nasze włosy. Przepłukanie kosmyków tym napojem zagwarantuje efekt lepszy od… lokówki.

Sprawdziła to na własnej głowie blogerka Ellko. Na początku nagrania widać, że dziewczyna ma proste i bardzo gładkie włosy. Ponieważ chce im nadać odrobinę skrętu i większą objętość, wylewa na nie dwie butelki Coca-Coli.

ellko

Fot. YouTube

Rezultat widać niemal natychmiast. Kosmyki stały się pofalowane i gęste. Wysuszenie ich suszarką tylko spotęgowało cały efekt.

Osoby, które obejrzały nagranie, podzieliły się na dwie grupy. Jedni byli zachwyceni wpływem, jaki ma na włosy Cola, inni z kolei uważali, że gazowany napój je niszczy i aplikowanie go na głowę jest ryzykowne.

Obejrzyjcie video i same oceńcie, czy warto stosować tę metodę!

ellko

Fot. YouTube

Coca Cola natychmiast zwiększyła objętość włosów.

ellko

Fot. YouTube

Wysuszenie włosów spotęgowało efekt.

ellko

Fot. YouTube

Ellko - przed i po.

Filmik z całego zabiegu znajdziecie na kolejnej podstronie.

Komentarze (15)

Ocena: 4 / 5
Anonim (Ocena: 1) 26.10.2015 19:04
niech idzie w lato do ulu!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.10.2015 21:20
I to są Waszym zdaniem fale?? zabawne to jest jak kobiety się dowartosciowują i takie bezkształtne strąki nazywają falami. Sama mam proste włosy ale nie podoba mi się przekłamywanie rzeczywistości.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.10.2015 09:39
Patrząc na to, co cola robi z rdzą boję się pomyśleć, co zrobiłaby z moimi włosami. Ta pseudo nowinka kosmetyczna jest tyle samo warta co malowanie się kredkami do rysowania.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 05.10.2015 08:03
Dla niecierpliwych strona 6
odpowiedz
Włosomaniaczka :) (Ocena: 1) 05.10.2015 07:43
Te włosy po coli są pofalowane nie dlatego, że cola je magicznym sposobem zakręciła, ale dlatego, że cukier w niej zawarty skleił włosy, przez co wydawać się może, że są one pofalowane, ale tak naprawdę jest to straszne dla włosów. Paniom, które się na to nabiorą życzę powodzenia w rozczesywaniu włosów. Jak już się chce robić płukanki na włosach, polecam inne dużo lepsze, a i efekt lepszy, no i włosy się tak nie zniszczą.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo