7 prostych w wykonaniu fryzur, które wyszczuplają!

Odpowiednie uczesanie optycznie odejmie Ci nawet 2-3 kilogramy!
7 prostych w wykonaniu fryzur, które wyszczuplają!
20.09.2015

To jasne, że niektóre ubrania są w stanie optycznie nas wyszczuplić. Spodnie z lampasami, bluzki w pionowe paski, sukienki z wcięciem w talii – wszystkie te modowe triki znasz już na pamięć.

Być może nie zdajesz sobie jednak sprawy, że także twoje uczesanie może ci odjąć kilka kilogramów. Zajrzyj na naszą listę i przeczytaj, jak powinnaś się czesać, by wyglądać szczuplej!

Długi bob

W tej fryzurze włosy łagodnie opadają na policzki, przez co buzia wydaje się smuklejsza. To idealne (i ciągle modne) rozwiązanie dla dziewczyn, które chcą wyglądać szczuplej.

wyszczuplająca fryzura

Długa, zaczesana na bok grzywka

Jeżeli nie wyobrażasz sobie życia bez grzywki, postaraj się ją zaczesywać na bok. Równa linia włosów nad oczami sprawi bowiem, że twoja twarz będzie wydawała się pucołowata.

wyszczuplająca fryzura

Miękkie fale

Możesz również delikatnie zakręcić swoje włosy, ale pamiętaj, by fale zaczynały się mniej więcej od wysokości ucha. Kosmyki poskręcane już u nasady głowy dodadzą ci optycznie kilogramów, zamiast je odjąć.

wyszczuplająca fryzura

Wysoki kok

Ważne, by był objętościowo spory i umiejscowiony dosłownie na czubku głowy. Wówczas będziesz wyglądała nie tylko na wyższą, ale również smuklejszą.

wyszczuplająca fryzura

Potargany kucyk

Zbierz włosy w kitkę i zwiąż je nad karkiem. Natapiruj końcówki i kosmyki u nasady głowy. Grzywkę zaczesz na bok tak, by łagodnie opadała na ucho.

wyszczuplająca fryzura

Mały koczek plus częściowo rozpuszczone włosy

Zbierz część włosów i upnij je w mały koczek na czubku głowy. Pozostałe kosmyki zostaw rozpuszczone, ale zadbaj o to, by miały odpowiednią objętość. Wklep w nie odrobinę pianki i pougniataj dłońmi.

wyszczuplająca fryzura

Warkocz na boku

Taka fryzura również optycznie cię wyszczupli. Pamiętaj jednak o tym, by przedziałek znajdował się na boku, a włosy nie były ciasno zaplecione.

Komentarze (6)

Ocena: 3.33 / 5
gość (Ocena: 1) 15.07.2018 21:53
Czylo generalnie kazda fryzura wyszczupla. Gratuluje redaktorowi za raeczowy artykuł.
odpowiedz
szyszka (Ocena: 5) 25.09.2015 18:45
poszukaj czegoś na fejsie na Shear & Share, mają pomysły dla kręconych włosów
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 21.09.2015 14:51
poproszę w końcu o fryzury dla typowo kręconych włosów bo tego jak kot napłakał w necie...
odpowiedz
Uhm (Ocena: 3) 20.09.2015 23:53
Ciężko jest mi sobie wyobrazić bardziej gimnazjalną fryzurę, niż postopniowane włosy z grzywką na bok, jak ta z podstrony drugiej.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.09.2015 23:26
to trzeba dobrać do kształtu twarzy. Ja nosiłam przez lata fryzurę jak dziewczyna z 2 i zmieniłam na taką jak 6. Wydawało mi się ,że grzywka będzie wyszczuplać ale wyglądałam idiotycznie bo skracałam sobie czoło.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo