Najseksowniejszy kolor męskich włosów to... (Część facetów może się załamać!)

Wiemy, jaki kolor włosów gwarantuje facetom największe powodzenie.
Najseksowniejszy kolor męskich włosów to... (Część facetów może się załamać!)
03.09.2015

Trudno powiedzieć, ile w tym prawdy, ale podobno faceci wolą blondynki. Złotowłose piękności od lat lansowane są jako chodzące ideały. Tuż za nimi znalazły się temperamentne brunetki, a zdecydowanie najgorzej mają sobie (rzekomo) radzić rude. Czy w drugą stronę działa to tak samo? Tu też mogłybyśmy się jedynie domyślać, gdyby nie konkretne i bardzo wiarygodne dane. Teraz wiemy już na pewno, jaki kolor włosów gwarantuje panom największe powodzenie.

Właściciele jednego z międzynarodowych portali randkowych sprawdzili, którzy użytkownicy wzbudzają największe zainteresowanie kobiet i najczęściej z nimi randkują. To nie było trudne, bo połączone przez serwis pary dzielą się później swoimi wrażeniami. Pod lupę wzięto ponad 140 tysięcy profili. W ten sposób powstała toplista najatrakcyjniejszych facetów ze względu na kolor włosów.

Bruneci? Blondyni? A może siwi? Oto ranking stworzony przez samo życie...

kolor włosów mężczyzny

5. BLONDYNI

To może być dla wielu ogromne zaskoczenie. W czasie, gdy mężczyźni gustują przede wszystkim w blondynkach, kobiety raczej nie interesują się jasnowłosymi panami. Statystyczny blondyn będący użytkownikiem portalu średnio 3 razy w miesiącu chodzi na randki.

kolor włosów mężczyzny

4. RUDZI

Nieco lepiej poradzili sobie mężczyźni z ognistymi włosami. To także spora niespodzianka, bo raczej rzadko słyszy się, aby kobiety gustowały akurat w rudych. Z faktami nie ma jednak co dyskutować – umawiają się na randki częściej, niż blondyni, bo średnio 4 razy w miesiącu.

kolor włosów mężczyzny

3. SIWI

Czyżbyśmy doceniły dojrzałość? Srebrzyste włosy okazały się znacznie lepszym wabikiem, niż rude czy blond. Wszystko wskazuje na to, że w trudnych czasach szukamy przede wszystkim stabilizacji, a z nią kojarzą nam się szpakowaci faceci. Siwi randkują 6 razy w miesiącu.

kolor włosów mężczyzny

2. BRUNECI

Doskonale radzą sobie panowie z włosami czarnymi. Te kojarzą nam się z młodością i atrakcyjnością. Statystyczny brunet randkuje dwukrotnie częściej, niż blondyn, bo aż 7 razy w miesiącu. Do pierwszego miejsca jednak sporo zabrakło...

kolor włosów mężczyzny

1. SZATYNI

Bezkonkurencyjni okazali się faceci o ciemnych, brązowych i kasztanowych włosach. To także może być dla niektórych zaskoczenie, bo do tej pory to bruneci uważani byli za największych amantów. Statystyczny szatyn chodzi nawet na 10 randek w miesiącu. Tylko czy naprawdę jest się czym chwalić?

Komentarze (30)

Ocena: 4.67 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2015 16:54
Szatyn= włosy brązowe. Czarny a brązowy to jest różnica.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2015 02:10
dla mnie kolor jest obojętny. Ważne ,żeby miał gęste, lśniące i fajną fryzurę. Najważniejsza dla mnie zawsze jest twarz i jej układ
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2015 01:42
Ja natomiast chcialabym poznac ciemnego blondyna, opalonego z delikatnie zarysowanymi miesniami, ehh . Ciemne wlosy kojarza mi się z oszustami matrymonialnymi :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.09.2015 21:27
ja bardzo lubię brunetów, najlepiej z ciemniejszą karnacją, czarne włosy u faceta są dla mnie bardzo sexy, coś w stylu meksykańskich aktorów, choć oczywiście na przystojnego szatyna też zwrócę uwagę. najmniej kręcą mnie blondyni, w Polsce to bardzo pospolita uroda choć blondyn z ładną buźką też by obleciał
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.09.2015 21:25
jakaś miłośniczka blondynów się wkurzyła:D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo