PRO FIBER od L`Oréal Professionnel: Rewolucyjna gama odbudowująca do włosów

Gama Pro Fiber dostępna jest wyłącznie w salonach z grupy Salon Expert L`Oréal Professionnel.
PRO FIBER od L`Oréal Professionnel: Rewolucyjna gama odbudowująca do włosów
04.07.2015

Po wielu latach intensywnych badań uwrażliwionych włosów, laboratoria działu badań L`Oréal opracowały najbardziej rewolucyjną technologię pielęgnacji włosów, jaką do tej pory stworzono. To APTYL 100, podwójna molekuła. Technologia ta jako pierwsza jest w stanie w sposób dłu¬gotrwały utrzymać molekuły wewnątrz włókna. To długotrwała skuteczność, której do tej pory nie udało się osiągnąć. Teraz dokonał tego L’Oréal.

W przeszłości już podczas pierwszego mycia po za¬biegu te najbardziej korzystne efekty kosmetyczne zanikały. Teraz, dzięki masce technicznej AUTOREGENERACJA, cząsteczki są głęboko przytwierdzone wewnątrz włókna podczas wykonywanej w salonie usługi. Podwójna molekuła APTYL 100 może być reaktywowany nawet po 4. zabiegach mycia głowy, a jego działanie wciąż odnawiane w domu. Opatentowana technologia, dostępna wyłącznie w L’Oréal, to efekt 15 lat badań i fundamentalnych odkryć na temat włosów i ich struktury.

Działanie APTYL 100: natychmiastowa regeneracja włosów w salonie, reaktywowanie pielęgnacji w domu aż do 4. zabiegów mycia włosów. Efekty można przedłużyć do 6 tygodni stosując monodawki Boostera. Włókno staje się jak nowe od nasady aż po końce, jakby nigdy nie było uwrażliwione.

Pro Fiber to pierwsza gama odbudowująca, która zapewnia długotrwałą pielęgnację włosów – rozpoczęta w salonie, a następnie reaktywowana w domu, by trwać w nieskończoność!

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo