5 awaryjnych fryzur, które stworzysz w mgnieniu oka, mając mokre włosy!

Każda z nas miewa takie poranki, w których brakuje czasu choćby na wysuszenie włosów.
5 awaryjnych fryzur, które stworzysz w mgnieniu oka, mając mokre włosy!
24.05.2015

Każda z nas miewa takie poranki, w których brakuje czasu choćby na wysuszenie włosów! Myślisz, że nie da się stworzyć żadnej stylowej fryzury, jeśli twoje kosmyki zostały jedynie delikatnie osuszone ręcznikiem? Oto pięć dowodów na to, że jest zupełnie inaczej.

1. Kilka wsuwek i po kłopocie

Fryzura w stylu Kate Mary stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich posiadaczek krótkich włosów. Wystarczy nałożyć na kosmyki odrobinę pianki utrwalającej, zaczesać włosy ciasno do tyłu i spiąć je wsuwkami.  W mgnieniu oka będziesz gotowa do wyjścia!

 

Diane Kruger

4. Gdy twoje włosy są jeszcze wilgotne

Stwórz koka, o którym wspomniałyśmy w punkcie 2. i pozwól swoim włosom wyschnąć. Następnie rozplącz go, niech kosmyki z tyłu łagodnie opadają na ramiona, zaś te przy twarzy przypnij za uszami.

 

Lanvin backstage

2. Sportowy kok

To luźne upięcie lansował francuski dom mody Lanvin. Sprawdzi się ono idealnie, jeśli śpieszysz się na nieoficjalne spotkanie z przyjaciółką czy szybki lunch z ukochanym. Nałóż na włosy odżywkę bez spłukiwania, a następnie zakręć je, tworząc koczka. Całość zabezpiecz gumką i wsuwkami.

 

Amanda Seyfried

5. Kucyk

Zrób dwa kucyki, a następnie zakręć je ciasno lub nieco luźniej - w zależności jakie fale chcesz uzyskać - tworząc małe koczki. Gdy włosy wyschną, rozczesz je palcami i zrób wysokiego kucyka. 

 

rude włosy

3. Część włosów zaczesana do góry, zaś reszta zapleciona w luźne warkocze

Wiadomo, że końcówki wysychają najszybciej, dlatego tworzenie fryzury zacznij właśnie od nich i zapleć kilka cienkich warkoczyków na całej długości włosów. Zaś te, które znajdują się przy samej twarzy, zaczesz ciasno do tyłu i zepnij spinką. Uzyskasz efekt w stylu boho!

 

Komentarze (4)

Ocena: 3.25 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.05.2015 17:14
Wet look jest w tym sezonie najmodniejszy. Na trena.pl duży wybór past i żeli do włosów. Fryzury wyjdą lepiej niż przy pomocy wody, na pewno ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 24.05.2015 02:24
Brawo. Dwie ostatnie fryzury wymagają wyschnięcia, na które nie ma czasu...
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo