Nowa limitowana edycja produktów head&shoulders. Wypróbujesz?

Przyciągaj spojrzenia pięknymi włosami, które wyrażają Twój styl!
Nowa limitowana edycja produktów head&shoulders. Wypróbujesz?
09.05.2015

Każda z nas ma swój styl, od ulubionego koloru szminki po wyróżniający nas zapach perfum czy najukochańszą parę szpilek. Nasze włosy także wyrażają to, kim jesteśmy. Są częścią naszej tożsamości, decydują o tym, jak wyglądamy i jak się czujemy. Dlatego tak bardzo zależy nam na tym, by były po prostu oszałamiająco piękne. Zbyt często jednak idziemy na kompromis, wierząc, że musimy wybierać pomiędzy zdrową skórą głowy a pięknymi włosami. Czy na pewno? Czas, abyś dała się zaskoczyć!

Już wiesz, że szampony i odżywki head&shoulders troszczą się o zdrowie skóry głowy, ale czy wiedziałaś, że dbają o urodę Twoich włosów? Marka head&shoulders, nr 1 wśród szamponów przeciwłupieżowych w Polsce i na świecie*, wprowadziła limitowaną kolekcję produktów, dzięki którym twoje włosy będą piękne, a skóra głowy do 100% bez łupieżu**. Bez kompromisów! Zyskaj pewność siebie. Twoje piękne włosy doskonale wyrażątwój styl.

Wzbogacona wyjątkowymi ilustracjami limitowana kolekcja head&shoulders to gama wariantów, dzięki którym twoje włosy będą jak wymarzone i pomogą ci wyrazić siebie w unikalny sposób. Włosy definiują także styl Sofii Vergary, znanej aktorki i globalnej ambasadorki head&shoulders, która pasjonuje się światem „beauty”: „Mam swój ulubiony, idealny dla mnie wariant head&shoulders. Dzięki niemu moje włosy są piękne, a skóra głowy zdrowa. Czego można chcieć więcej?”

PIĘKNE WŁOSY I ZDROWA SKÓRA GŁOWY

Pirytionian cynku (w skrócie ZPT), aktywny składnik wszystkich szamponów head&shoulders, zapewnia włosy do 100% bez łupieżu** już od pierwszego mycia. Dba też o skórę głowy i pielęgnuje ją sprawiając, że staje się podstawądla pięknych, zadbanych włosów.

Co więcej, head&shoulders to również gama produktów, które pozwolą zaspokoić wszystkie kosmetyczne potrzeby twoich włosów, bez względu na ich rodzaj. Niezależnie od tego czy twoje włosy potrzebują wzmocnienia i gęstości, dodatkowej objętości czy działania przeciw ich wypadaniu – wybierz produkt najlepiej dopasowany do ich potrzeb. Nowa limitowana kolekcja head&shouldersto szampony i odżywki z twoich ulubionych linii: Thick&Strong – włosy gęste i mocne, Większa Puszystość oraz AntiHairfall przeciw Wypadaniu Włosów dla Kobiet. Wszystkie w oryginalnej, kobiecejodsłonie. Ciesz się więc pięknymi włosami i zdrową skórą głowy dokładnie tak, jak tego pragniesz– by móc bez kompromisów wyrażać swój styl.

head&shoulders

PIĘKNE WŁOSY, KTÓRE WYRAŻAJĄ TWÓJ STYL

Niezależnie od rodzaju twoich włosów, limitowana kolekcja head&shoulders dostarczy im kompleksowej pielęgnacji, której oczekujesz od szamponów i odżywekkosmetycznych.

„Moje klientki są czasem zaskoczone, gdy mówię im, że nie muszą wybierać pomiędzy zdrową skórą głowy a pięknymi włosami”,mówi Agnieszka Płusa, stylistka fryzur marki head&shoulders. „Nowa limitowana kolekcja head&shouldersto produkty dopasowane do potrzeb różnych rodzajów włosów. Dzięki temu możemy mieć piękne, zdrowe i wolne od łupieżu** włosy i bez żadnych kompromisów wyrażać swój własny styl. Jedyny wybór, jakiego trzebadokonać, to odpowiedni wariant head&shoulders.”

SOFIA JUŻ WYBRAŁA. A TY?

Sofia Vergara już znalazła produkt, który najlepiej spełnia potrzeby jej włosów – head&shoulders Większa Puszystość. Czas, abyś i ty wybrała swój wariant. Do wyboru sąlinieThick&Strong – włosy gęste i mocne, Większa Puszystość do włosów cienkich i delikatnych oraz AntiHairfall przeciw Wypadaniu Włosów dla Kobiet.

`Uwielbiam tę limitowaną kolekcję head&shoulders – jest doskonała dla każdego rodzaju włosów .Dzięki niej możesz więc osiągnąć efekt, jakiego naprawdę pragniesz. Piękne i zdrowe włosy! To takie proste!” – ocenia Sofia.

Wybierz odpowiedni dla siebie produkt i pokaż wszystkim swoje piękne włosy dzięki #wyrazswojstyl.

* kalkulacja P&G na bazie danych sprzedażowych Nielsen z okresu lipiec 2013 r. do czerwiec 2014 r.

** widoczne oznaki łupieżu przy regularnym stosowaniu.

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Justine (Ocena: 5) 09.05.2015 19:43
Ja używam czerwonego. Jest świetny !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.05.2015 10:59
Dla mnie fioletowy jest okropny :c Ślicznie pachnie, ale co z tego jeżeli moje włosy są suche i czuje jakbym nie do końca spłukała głowę :
odpowiedz

Polecane dla Ciebie