Pora na ostre cięcie! 7 powodów, dla których powinnaś mieć KRÓTKIE WŁOSY!

Wraz z obcięciem włosów skończy się wiele Twoich problemów. Rozważ wizytę u fryzjera!
Pora na ostre cięcie! 7 powodów, dla których powinnaś mieć KRÓTKIE WŁOSY!
19.03.2015

Mężczyźni kochają kobiety z długimi, zadbanymi włosami. To fakt, z którym nie warto polemizować. Czy jednak całe życie musimy robić wszystko pod dyktando płci męskiej? Choć raz nie zastanawiajmy się nad tym, co powie nasz partner – były, obecny czy przyszły – i zróbmy coś TYLKO dla siebie. Co? Ostre cięcie!

Wraz z obcięciem włosów skończy się masa Twoich problemów. Naprawdę rozważ wizytę u fryzjera, bo…

Po pierwsze: Zaoszczędzisz sporo pieniędzy na szamponie

Im krótsze włosy, tym mniej szamponu potrzebują. Mycie głowy zajmie ci od tej pory kilka chwil, podobnie suszenie. Zamiast spędzać czas najpierw na szorowaniu pukli, a potem doprowadzaniu ich do ładu, cały ten proces ograniczy się do paru minut.

krótkie włosy

Po drugie: Włosy przestaną Ci wpadać do talerza

Ile razy podczas jedzenia zupy nagle łapałaś się na tym, że końcówki twoich włosów znalazły się w talerzu? Albo z obrzydzeniem zauważałaś, że masz na kosmykach okruchy po słodkiej bułce, którą zjadłaś na lunch? To może się skończyć. Wystarczy, że umówisz się do fryzjera!

krótkie włosy

Po trzecie: Rozczesywanie przestanie być koszmarem

Szczęściarami są te kobiety, które potrafią rozczesać swoje włosy bez zadawania sobie bólu. Zazwyczaj, zwłaszcza po myciu, kosmyki są tak poplątane, że tworzą się na nich supły. Posiadaczki krótkich włosów nie muszą się tym martwić. Czesanie jest szybkie, łatwe i przyjemne.

krótkie włosy

Po czwarte: Możesz bez obaw używać szminki

Przed wyjściem z domu starannie pomalowałaś usta błyszczykiem lub szminką. Zadowolona wyszłaś na dwór i nagle… wiatr potargał ci włosy tak, że część z nich przylepiła się do twoich warg. Brrr, niejedna z nas to przerabiała. Krótka fryzurka zaoszczędzi ci takich nieprzyjemności.

krótkie włosy

Po piąte: Nie zatykasz odpływu swoimi włosami

Im więcej masz włosów na głowie, tym szybciej zatykasz odpływ wanny lub prysznica. A czyszczenie go z pewnością nie należy do twoich ulubionych czynności. Przy krótkiej fryzurce nie będziesz miała takich problemów przez dłuższy czas.

krótkie włosy

Po szóste: Podczas seksu włosy nie będą ci przeszkadzać

Tylko ty wiesz, ile razy twój partner zbyt mocno pociągnął cię za pukle, kiedy się kochaliście lub jak często włosy wchodziły ci niechcący do ust podczas robienia fellatio. Żadne z tych doznań nie było pewnie komfortowe, prawda?

krótkie włosy

Po siódme: Oszczędzasz czas i pieniądze

Wspominałyśmy już, że dzięki obcięciu włosów zaoszczędzisz sporo na szamponie. Tak naprawdę można pod to podłączyć także inne produkty do stylizacji i pielęgnacji, takie jak odżywki, maski, olejki, pianki czy lakier. Zużywasz mniej wody, a suszenie tak właściwie możesz zupełnie sobie darować. Jeszcze się wahasz, czy iść do fryzjera?

Polecane wideo

Komentarze (30)
Ocena: 4.07 / 5
Janka (Ocena: 1) 26.06.2018 09:51
Żal jak dla gimnazjalistów artykuł. Chyba że półki lubią czytać taki bezsensy
odpowiedz
krewetka (Ocena: 5) 15.05.2015 23:56
Kobiety z krótkimi włosami dostają od ludzi więcej gówna niż mężczyżni z dugimi... Czyjeś włosy to wybór tej osoby, więc inni w sumie nie mają nic do tego.
odpowiedz
morena (Ocena: 5) 20.04.2015 16:04
Jak babochłop będziesz wyglądać tylko, jeśli masz męską twarz. Kobiecość nie zależy wyłącznie od włosów.
odpowiedz
Martyna (Ocena: 5) 15.04.2015 00:45
No nie mogę, co za bezsensowne zestawienie! Myślałam, że będzie coś na temat dobroczynnego działania na włosy podcinania końcówek co 6 miesięcy :P a tu takie głupoty! Dla mnie właśnie tylko taki sens ma wizyta u fryzjera - zdrowsze, włosy. Oprócz tego biorę Bio silicę ze skrzypem i mam długie, piękne włosy, które w ogóle mi z niczym nie przeszkadzają, bo ja chce, to je po prostu związuję!
odpowiedz
Wikaaa (Ocena: 1) 03.04.2015 07:58
Aaaa by the way: po co wymyślono koki, kucyki, upięcia. Wtedy włosy napewno nigdzie wam nie wejdą.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie