Poznaj dwa produkty, dzięki którym wyczarujesz modną fryzurę WET LOOK!

Nowa linia do stylizacji WET DOMINATION tecni.art od L`Oréal Professionnel już w salonach fryzjerskich!
Poznaj dwa produkty, dzięki którym wyczarujesz modną fryzurę WET LOOK!
11.03.2015

Od marca 2015 w salonach fryzjerskich współpracujących z marką L`Oréal Professionnel dostępna jest nowa gama do stylizacji WET DOMINATION Tecni.art. Stworzona przez najlepszych fryzjerów linia ułatwia wykonanie modnego w tym sezonie uczesania – tzw. wet look.

EXTREME SPLASH = Żel do stworzenia mokrej fryzury o elastycznym utrwaleniu zapewnia niezwykle gładki, ale plastyczny efekt, który utrzymuje się nawet w ekstremalnych warunkach.  Jego rewolucyjna niezniszczalna technologia zawiera mieszankę mocno utrwalających, teksturyzujących polimerów i gliceryny. Może być stosowany na suche lub wilgotne włosy o dowolnej długości. Jest idealny do stworzenia wzbudzającego zazdrość efektu fryzury jak po basenie czy nawet bardzo przygładzonego mokrego efektu.

Profesjonalna wskazówka: aby stworzyć fryzurę mokrych włosów zaczesanych na bok zrób przedziałek na boku, a następnie zaczesz włosy w drugą stronę. Nanieś żel grzebieniem od nasady aż do półdługości włosów. Nie nakładaj produktu na końce dla stworzenia efektu podwójnej tekstury.

SHOWER SHINE = Lakier w spray`u tworzący silny połysk dla długotrwałego efektu blasku. Produkt niezbędny do stworzenia gładkiego kucyka bez tłustego efektu czy też rozczochranej i falującej mokrej fryzury.

Technologia spray`u zawiera polimery stylizujące oraz podkreślające blask silikony dla bardzo delikatnej aplikacji i lekkiego efektu końcowego.

Profesjonalna wskazówka: do wykonania kucyka wet look należy związać włosy w kucyk, a następnie pasmo włosów owinąć wokół gumki, by ją zakryć. Nanieś Shower Shine na suche włosy od nasady aż po półdługości.

Produkty dostępne w salonach fryzjerskich współpracujących z marką L`Oréal Professionnel.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie