Najlepsze fryzury do zrobienia przed snem, dzięki którym rano obudzisz się z pięknymi włosami!

Jak uniknąć `bad hair day`? To proste! Musisz zadbać o swoje włosy dzień wcześniej, zanim położysz się spać.
Najlepsze fryzury do zrobienia przed snem, dzięki którym rano obudzisz się z pięknymi włosami!
11.12.2014

Jak uniknąć `bad hair day`? To proste! Musisz zadbać o swoje włosy dzień wcześniej, zanim położysz się spać. Oto kilka wskazówek, dzięki którym znacznie skrócisz czas, który zwykle przeznaczasz rano na doprowadzenie do porządku swojej fryzury. Skorzystaj z naszych porad już dziś!

1. Warkoczyki

Wróć do czasów dzieciństwa i zapleć na swojej głowie warkoczyki. Najlepiej jeśli zrobisz to, gdy twoje włosy będą jeszcze wilogotne. Nałóż także piankę do stylizacji, aby metoda stała się jeszcze bardziej efektywna. 

 

Jennifer Hudson

2. Krótkie włosy

Krótkie włosy w wielu przypadkach nie wymagają kompleksowej stylizacji. Czasami wystarczy kilka ruchów i odrobina lakieru. Nasza wskazówa? Zawsze śpij na atłasowych poduszkach. Materiał ten, w przeciwieństwie do bawełny, nie absorbuje wilgoci z włosów, dzięki czemu pozostają one nawilżone. Pamiętaj jednak, żeby dokładnie wysuszyć je przed snem. 

rude włosy

4. Grubsze fale

Jeśli chcesz uzyskać bardziej naturalny, a przy tym nie do końca perfekcyjny efekt, podziel włosy na partie różnej grubości i zakręć je we wszystkie strony. Koniecznie usztywnij je na końcówkach gumką. Rano wystarczy, że rozczeszesz włosy palcami, aby uzyskać pożądany efekt.

 

 

blond włosy

3. Fale

Chcąc stworzyć fale, podziel włosy na całej głowie na małe partie i zakręć je, tworząc małe koczki. 

Megan Fox

6. Mały koczek tuż nad szyją

Zrób koczka ze wszystkich włosów na dole głowy, tuż na szyją. Dzięki temu uzyskasz bardzo naturalny efekt. Obowiązkowo postaw na przedziałek zaczesany na bok!

Gwyneth Paltrow

5. Proste włosy

Aby wygładzić proste włosy, skorzystaj z naszej wskazówki. Wysusz je dokładnie i nałoż bawełnianą opaskę tuż nad czołem. Połóż się spać, nie nakładając żadnych kosmetyków. Dzięki temu twoja własna skóra w odpowiedni sposób nawilży włosy. 

 

 

Zoe Saldana

7. Fale w stylu lat 90.

Fryzura w tym stylu jest ostatnio bardzo na topie! Jak ją zrobić, nie korzystając z lokówki? Pozostaw wilgotne włosy i użyj pianki lub innego kosmetyku, zwiększającego objętość. Następnie podziel włosy na pięć partii i skręć je tak, aby przypominały sznur. Następnie zakręć je ponownie, tworząc małe koczki. Na koniec usztywnij włosy wsuwkami. Rano wysusz je dokładnie, zanim zabierzesz się za rozplątywanie.

 

 

 

 

 

 

Komentarze (33)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.09.2018 11:18
Możesz napisać jeszcze jakie są ceny tych szamponów i jaką mają pojemność? Chcę porównać z innymi miejscami.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.08.2018 15:12
Ja mam ten z serii kokosowej, dla mnie jest najlepszy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.07.2018 10:05
Jakiego szamponu używacie po zabiegu Amazon Keratin? Widzę, że jesr kilka do wyboru na ich stronie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.06.2017 14:54
Niestety ta keratyna jest dostępna tylko dla fryzjerów. Ale można kupić szampony i odżywki po prostowaniu keratynowym na ich stronie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.05.2017 12:41
Można gdzieś kupić tę keratynę Amazon Keratin?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo