Nowe szampony Ultra Doux z olejkiem ARGANOWYM uwodzą zapachem!

Nic dziwnego, że wiele kobiet nie wyobraża sobie życia bez tego produktu!
Nowe szampony Ultra Doux z olejkiem ARGANOWYM uwodzą zapachem!
10.10.2014

W ostatnich latach coraz większą popularnoścć zdobywa olejowanie włosów. To w końcu jeden z najskuteczniejszych sposobów na piękną, bujną i błyszczącą czuprynę, w dodatku oparty na naturalnych składnikach. Olejek arganowy nie tylko świetnie działa, ale też oszałamiająco pachnie. Nic dziwnego, że wiele kobiet nie wyobraża sobie życia bez tego produktu!

Marka Garnier wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom! W sklepach możemy dostać już szampon i odżywkę Ultra Doux z bogatą formułą. Kosmetyki zawierają w sobie olejek arganowy, nazywany często złotem Maroka, który znany ze swoich właściwości pielęgnacyjnych.

Odżywione, wygładzone i miękkie włosy to efekt widoczny już po pierwszym użyciu. Dla nas istotna jest również kompozycja zapachowa, która po prostu zniewala. Co ważne, produkty oferowane są w naprawdę przystępnych cenach; ok. 8 zł za kosmetyk.

Polecamy!

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
co? (Ocena: 5) 20.10.2014 18:06
olejek arganowy zmysłowo pachnie???? co wy za bzdury piszecie pachnie prawie neutralnie, wręcz ciężko a nie "zmysłowo" !!!!!!!
odpowiedz
Di (Ocena: 5) 10.10.2014 19:58
ktoś wie jaki maja skład? szukam szamponów i odżywek bez sls i tym podobnych jak znacie jakieś dobre polećcie
zobacz odpowiedzi (5)
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2014 13:01
Polska się jara, a za granicą są one od kilku lat. No ale wiadomo, do nas dociera wszystko w ślimaczym tempie. Czekam na resztę Ultra Doux bo jest ich sporo
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2014 07:59
mam nadzieję, że ta odżywka jest równie dobra, co Awokado i Karite :) lecę ją wypróbować
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo