PSYCHOLOGIA FRYZURY: Co mówią o Tobie Twoje włosy?

Sprawdź, co Twoja czupryna mówi o Tobie!
PSYCHOLOGIA FRYZURY: Co mówią o Tobie Twoje włosy?
06.10.2014

Każda z nas pamięta nieudaną wizytę u fryzjera, po której płakała w poduszkę przez całą noc. Nie ulega wątpliwości, że włosy są dla kobiet czymś naprawdę wyjątkowym. Fryzura naprawdę dobrze odzwierciedla nasz charakter i to, co dzieje się wokół nas, dlatego istotne zmiany w życiu często chcemy przypieczętować nowym kolorem włosów czy modnym cięciem.

Sprawdź, co twoja czupryna mówi o tobie!

1. Rudowłosa

To najbardziej wyrazisty kolor włosów, na który decydują się tylko odważne osoby. Jeśli twoje kosmyki mają rdzawy odcień, z pewnością nie lubisz się nudzić. Uwielbiasz za to przygody, masz poczucie humoru i najlepiej czujesz się w klarownych sytuacjach, ponieważ nie tolerujesz fałszu. Masz jednak skłonności do dramatyzowania.

 

 

 

SJP hair

7. Długie włosy 

Kobiety, które mają długie włosy, a ich ulubioną fryzurą jest `umyj i idź`, należą do typu romantyczek, które naprawdę dobrze rozumieją swoje emocje. To nowoczesne hippiski, które płyną z prądem.

 

J Lo hair

10. Zawsze upięte w kucyk

Gładki, wysoki kucyk to elegancka i bardzo kobieca fryzura, która charakteryzuje osoby szczególnie skupione na celu. Myślą szybko i logicznie. Jeśli twój kucyk nie jest idealnie wygładzony, może być to znak, że stawiasz potrzeby innych ponad swoimi.

 

 

 

 

 

 

Shakira hair

3. Falowane

Kobiety o delikatnie falowanych włosach są bardzo kreatywne i silne, chociaż do wielu spraw podchodzą emocjonalnie, dlatego stosunkowo łatwo je zranić. Lubią spędzać czas sam na sam, nawet jeśli są zakochane po uszy. 

 

Rihanna bob

9. Awangardowa fryzura

Po takich osobach możesz spodziewać się jednego; będą miały do siebie dystans i poczucie humoru. To przeciwieństwo kobiet o praktycznych fryzurach, które chcą mieć wszystko w jak najlepszym, perfekcyjnym porządku.

 

Tayor Swift hair

5. Kręcone, które codziennie prostujesz

Twoje życie może być zbyt chaotyczne, dlatego szukasz harmonii. Zaczynasz od włosów, które starasz się ugładzić i wyprostować. Zupełnie tak, jak chciałabyś żeby wyglądało twoje życie. 

 

Miley hair

8. Krótkie włosy

Decydują się na nie odważne osoby, które nie boją się zmian, ale nie są blisko swoich emocji. W ten sposób tworzą rodzaj ochronnego pancerza, który wysyła światu sygnał, że ta dziewczyna nie idzie na kompromis.

 

 

Alexa Chung hair

6. Falowane włosy średniej długości

Na taką fryzurę decydują się myślicielki, które kierują się w życiu logiką, chociaż bywają niecierpliwe i łatwo się denerwują. Kobiety o takich włosach są również bezpośrednie i lubią robić rzeczy w uporządkowany sposób.

 

Beyonce hair

4. Proste, które codziennie podkręcasz

Jeśli swoje proste włosy codziennie męczysz prostownicą lub lokówką w celu uzyskania idealnych fal, może to oznaczać chęć przygód. Twoje proste włosy stają się natychmiast bardziej interesujące, tak jak niezapomniane przeżycia do których dążysz.

 

Solange hair

2. Kręcone

Robisz rzeczy szybciej niż inni ludzie, szczególnie jeśli chodzi o zadania wyznaczone w pracy. Masz ognisty temperament, dzięki temu potrafisz być liderką w grupie. Dobrze wiesz, czego chcesz, ale nie dążysz po trupach do celu, potrafisz być życzliwa dla innych.

 

Komentarze (7)

Ocena: 4.57 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2014 21:02
kolor czy fryzura nie są dla mnie aż tak istotne jak to by włosy były zdrowe. moim bardzo pomaga olejowanie olejem lnianym z oleofarm. jest mega wydajny i bardzo dobrze mi się sprawdza- włosy są lśniące i mocne.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.10.2014 18:56
Falowane i długie i się zgadza. ;-)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.10.2014 14:17
przegapiłam opis włosów po prostu PROSTYCH? czy go nie ma?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.10.2014 13:25
Są kobiety które latami mają te same fryzury, a są takie które dużo kombinują. Ja się np szybko nudzę i mimo, że bardzo lubię swoje naturalne włosy ( naturalnie czarne, proste z tendencją do lekkiego falowania ) to mam czasem potrzebę zmiany. Nigdy nie miałam bardzo krótkich włosów ( "na chłopaka" ), ale fryzury i kolory miałam różne. Mam koleżanki które np. całe życie mają dłuugie ( do pasa ) proste włosy i nic z nimi nie robią, ja bym nie mogła mieć latami takich samych włosów.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 06.10.2014 12:56
Kto powiedział, że awangardowa fryzura nie może być praktyczna? A tak poza tym to przypisywanie charakteru do typów fryzur, na które nie ma się wpływu (naturalnie kręcone, falowane, proste) mogliście sobie odpuścić.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo