Nowa linia PantenePro-V: Powstrzymaj wypadanie włosów w zaledwie 14 dni!

Szampon, odżywka i maska wzmocnią je, pozwolą szczotkować bez obaw i praktycznie powstrzymają ich wypadanie w zaledwie 2 tygodnie.
Nowa linia PantenePro-V: Powstrzymaj wypadanie włosów w zaledwie 14 dni!
13.09.2014

Mocne, lśniące, zdrowe włosy sprawiają, że szczotkowanie i stylizacja to czysta przyjemność. Właściwy program pielęgnacyjny pomoże Ci odzyskać pełne blasku włosy i pożegnać zmartwienia związane z ich wypadaniem. Osłabienie włosów na całej ich długości, a zwłaszcza na końcówkach, może sprawić, że staną się łamliwe i pozbawione energii. Niezadowolenie z ich kondycji bywa przyczyną niepokoju i frustracji dla wielu kobiet, a widok dużej ilości włosów na szczotce po czesaniu często przelewa czarę goryczy. Rozwiązaniem tego problemu nie musi być jednak zmiana pielęgnacyjnej rutyny. Skuteczna pomoc jest w zasięgu ręki. Już dziś możesz rzucić wyzwanie swojej szczotce i modelować włosy z przyjemnością i bez obaw.

Rozwiązaniem problemu jest Pantene Pro-V Ochrona Przed Wypadaniem Włosów z kompleksem wzmacniającym włosy od nasady po same końce. Dzięki opracowanej przez naukowców Pantene Pro-V kolekcji, będziesz mogła kontynuować swójcodzienny program pielęgnacjii stylizacji włosów, nie obawiając się o ich łamanie i wypadanie.

Powitaj nową, niezwykłą kolekcję przełomowych produktów: Pantene Pro-V Ochrona Przed Wypadaniem Włosów. To  system pielęgnacji w 4 krokach, który chroni przed utratą włosów, z powodu ich łamliwości. Nowa kolekcjapozwoli uzyskać efekt łatwo rozczesujących się włosów w zaledwie 2 tygodnie.

Kolekcja Pantene Pro-V Ochrona Przed Wypadaniem Włosów, obejmująca szampon, odżywkę, maskę i błyskawiczny tonik wzmacniający, pomaga chronić wnętrze włosów, sprawiając, że stają się one mocne od nasady po same końce, a w rezultacie bardziej odporne i pełne blasku. Dzięki temu problem wypadania włosów praktycznie znika.

Pantene Pro-V

4 kroki,  które pomogąochronić wnętrze włosa i wzmocnić je od nasady aż po same końce. Rzuć wyzwanie swojej szczotce!

Pantene Pro-V Ochrona Przed Wypadaniem Włosów – Szampon

Wyjątkowa formuła zawierająca nowy kompleks EDDS wzmacniający włosy na całej długości – od nasady po same końce, opracowany przez naukowców Pantene Pro-V HairResearchInstitute. Kompleks pomaga utrzymać integralność struktury włosa w jego wnętrzu – strefie najbardziej narażonej na uszkodzenia, redukując w ten sposób wypadanie włosów.

Pantene Pro-V Ochrona Przed Wypadaniem Włosów – Odżywka

Przeznaczona do codziennego stosowania odżywka chroni włosy na całej długości, zwiększając ich odporność na łamanie i wypadanie.

Pantene Pro-V Ochrona Przed Wypadaniem Włosów – Maska Intensywne Wzmocnienie

Dwuminutowa maska, przeznaczona do stosowania jako intensywna kuracja, o łatwej do spłukiwania formule, sprawia, że włosy stają się 10 razy odporniejsze na wypadanie.  Maskę należy stosować w zależności od potrzeb włosów, średnio raz w tygodniu.

Pantene Pro-V Ochrona Przed Wypadaniem Włosów – Błyskawiczny Tonik Wzmacniający

Kuracja w postaci toniku bez spłukiwania dodatkowo wzmacnia włosy, chroni je przed wypadaniem oraz zwiększa objętość fryzury nawet o 40%. Zawiera witaminę B3 i prowitaminę B5, które wnikają głęboko do wnętrza włosów. Tonik stosuje się po każdym umyciu włosów, równomiernie wmasowując go w ich nasadę przed modelowaniem.

Maksymalna rekomendowana cena detaliczna:

Szampon Ochrona Przed Wypadaniem Włosów 250ml – 11,99 zł

Szampon Ochrona Przed Wypadaniem Włosów 400ml – 17,99 zł

Odżywka Ochrona Przed Wypadaniem Włosów 200ml – 11,99 zł

Odżywka Ochrona Przed Wypadaniem Włosów 360ml – 17,99 zł

Maska Intensywnie Wzmacniająca 200ml – 21,99 zł

Błyskawiczny Tonik Wzmacniający 95ml – 21,99 zł

Komentarze (7)

Ocena: 4 / 5
inga (Ocena: 5) 25.09.2014 12:52
lubię kosmetyki pantene jak i również te od chantala
odpowiedz
Em (Ocena: 2) 13.09.2014 21:36
ja np. nie rozumiem ciągłęgo promowania marki Pantene. Znaczna część kobiet na świecie jest na skłądniki ten marki uczulona ( w tym ja) więc zastanawiam się skąd taka ciągła fascynacja...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 13.09.2014 13:07
Na wypadanie włosów są najlepsze tabletki ze skrzypem polnym lub Revalid. Szampon i odżywka ma znikome działanie na wypadanie włosów. Dobrym sposobem może być Jantar, ale z nim dopiero zaczynam swoją przygodę :) jednak na forach można wyczytać same pozytywy :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.09.2014 10:19
Dziewczyny,a po jantarze faktycznie rosną wam włosy? Wcieram codziennie od miesiąca a efekt raczej znikomy.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 13.09.2014 08:13
Na wypadanie to picie skrzypu i pokrzywy, wcierka Jantar lub Joanna Rzepa i ewentualnie jakieś suplementy (np. Calcium Panthotenicum, witamina B complex a nie jakas Belissa) a nie ten szit
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo