Kerastase Discipline: Nowa jakość pielęgnacji włosów

Marce Kerastase udało się zrozumieć, czym jest doskonały ruch włosów. Stworzono więc bezprecedensowe, a nawet rewolucyjne rozwiązanie, które wynosi piękno włosów na nowy poziom.
Kerastase Discipline: Nowa jakość pielęgnacji włosów
08.09.2014

Dyscyplina wymaga wolności... Nie jest to nowa koncepcja. Mimo to kobiety chcą zarówno kontrolować swoje włosy, jak i nadać fryzurze kształt i ruch. Włosy, tak swobodne jak bywa sztuka, wymagają perfekcyjnej dyscypliny. Włosy są wszak żywą materią, a czasami, jak wszyscy wiemy, uparcie zachowują się tak, jak tylko chcą.

Marce Kerastase udało się zrozumieć, czym jest doskonały ruch włosów. Stworzono więc bezprecedensowe, a nawet rewolucyjne rozwiązanie, które wynosi piękno włosów na nowy poziom.

Jak się to wszystko zaczęło? Dzięki wyjątkowemu urządzeniu o nazwie „Move Hair”, które może poddawać analizie tysiące parametrów ruchu oraz badać włosy nie tylko w wymiarze 2D, ale również biorąc pod uwagę wymiar ruchu. To nowe podejście pozwoliło marce na stworzenie Discipline - wyrafinowanej gamy produktów, opracowanych dzięki nowatorskiej technologii i zawierających najwyższe stężenie Pro-Keratyny, jakie dostępne jest w liniach produktów Kerastase.

Discipline opracowano, aby poskromić każdy niesforny włos, a zarazem przywrócić harmonię i piękno perfekcyjnego ruchu.

Discipline to nowy, wykonywany w salonie rytuał, prosty w zastosowaniu i szybki w użyciu. Oferuje długotrwałą kontrolę bez potrzeby uciekania się do chemicznej ingerencji we włos. Discipline jest również gamą atrakcyjnych produktów, które dają kobietom możliwość kontynuowania tego doświadczenia w domu. Łatwe w użyciu produkty znacznie skracają czas wymagany do modelowania włosów podczas suszenia. Discipline to przełomowy postęp w długotrwałej pielęgnacji włosów.

Kerastase Discipline Fluidissime, wygładzający spray termochronny

Kérastase Discipline regenerująca keratynowa ochrona do włosów trudno poddających się stylizacji

Kérastase Discipline długotrwała ochrona do włosów trudno poddających się stylizacji

 

Kérastase Discipline odżywka wygładzająca do włosów trudno poddających się stylizacji

Kerastase Discipline Maskeratine, wygładzająca maska, włosy grube i uwrażliwione

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 3.4 / 5
gość (Ocena: 5) 28.12.2016 13:34
Wam też pomagają oleje? Dla mnie to najlepsza kuracja domowa jaka tylko może być. Nakładam na pół godziny maskę Royal Moroccan z olejem arganowym i robię tak raz w tygodniu:)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.11.2016 09:50
Mi bardzo pomagają kosmetyki http://www.royalmoroccan.pl/. Utrzymują nawilżenie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.10.2016 09:48
Zabieg kerastase ocean pomógł mi uporać się z moimi suchymi włosami. Powtarzam go teraz raz w miesiącu w In Harmony i jest naprawdę super. Włosy są odżywione, miękkie i coraz gładsze;)
odpowiedz
Jula (Ocena: 1) 26.11.2014 23:48
Miałam zabieg dyscyplinujący w salonie i efekt byl przez ponad dwa tyg naprawde fajny. Zakupilam w salonie szampon -kąpiel
odpowiedz
gdzie sens?! (Ocena: 1) 08.09.2014 05:50
"Dzięki wyjątkowemu urządzeniu o nazwie „Move Hair”, które może poddawać analizie tysiące parametrów ruchu oraz badać włosy nie tylko w wymiarze 2D, ale również biorąc pod uwagę wymiar ruchu. To nowe podejście pozwoliło marce na stworzenie Discipline - wyrafinowanej gamy produktów, opracowanych dzięki nowatorskiej technologii i zawierających najwyższe stężenie Pro-Keratyny" nie wiem kto pisał ten artykuł ale te dwa zdania w ogóle nie mają sensu, jaki ma związek wynalezienie maszny 2D z nowatorską technologią i duzym stężeniem keratyny, przecież w tych zdaniach nic z niczego nie wynika ??? kompletnie sponsorowany link i to jeszcze bez sensu P.S. jak już coś piszecie to róbcie to z głową !!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie