Nowa linia head&shoulders Thick & Strong – Zapewnia włosom natychmiastową gęstość!

Marzysz o włosach gęstych i mocnych? W takim razie te produkty są właśnie dla Ciebie!
Nowa linia head&shoulders Thick & Strong – Zapewnia włosom natychmiastową gęstość!
28.08.2014

W filmie, w reklamie, czy na ulicy widzisz piękne włosy, które budzą podziw wszystkich wokół. Zazdrościsz i myślisz sobie w duchu: „Chciałabym, aby moje włosy też takie były”. Gęste, mocne, zdrowe – niezależnie od tego czy rozpuszczone, zebrane misternie w kucyk, czy upięte w pozornym nieładzie. Włosy, które po prostu robią wrażenie. 

Najwyższy czas, aby i Twoje włosy przyciągały spojrzenia innych! Head&shoulders przedstawia nową linię head&shoulders Thick & Strong włosy gęste i mocne, która pomoże zrealizować marzenia. Produkt, który w natychmiastowy sposób spełni oczekiwania kobiet pragnących gęstszych i mocniejszych włosów, to innowacyjny tonik nadający supergęstość head&shoulders Thick & Strong – włosy gęste i mocne.  Wzmacnia on włókna włosa, dzięki czemu stają się one bardziej odporne i mniej podatne na uszkodzenia.

Produkt zawiera zaawansowany kompleks Triple Active, który daje natychmiastowy efekt zwiększonej objętości włosów i sprawia, że są bardziej odporne. Formuła produktu opiera się na połączeniu dwóch witamin: B5, znanej z właściwości łagodzących i nawilżających oraz B3, wspierającej funkcje ochronne skóry. Tonik wzmacnia każde włókno włosa od wewnątrz oraz chroni skórę głowy przed czynnikami zewnętrznymi, które są częstą przyczyną podrażnień. Podwójne działanie, zarówno na skórę głowy, jak i na włosy, ma na celu ich ochronę, wzmocnienie i zapobieganie nawrotom problemu.

head&shoulders Thick & Strong

Tonik nadający supergęstość jest jednym z trzech produktów z nowej kolekcji head&shoulders Thick & Strongwłosy gęste i mocne. W skład linii wchodzą również szampon przeciwłupieżowy oraz szampon przeciwłupieżowy z odżywką, które wzmacniają i poprawiają kondycję włosów oraz skóry głowy. Produkty zawierają także unikatową technologię head&shoulders, dzięki której włosy są do 100% wolne od łupieżu. Zadbaj o gęste i mocne włosy oraz zdrową skórę głowy w dwóch prostych krokach!

Nowa kolekcja head&shoulders Thick & Strong – włosy gęste i mocne ma za zadanie:

1. Chronić włosy poprzez wyeliminowanie ze skóry głowy i włosów szkodliwych czynników, takich jak łupież.

2. Poprawić ich kondycję, poprzez efekt wzmocnienia włókien włosów natychmiast po umyciu.

3. Zapobiecwypadaniu włosów poprzez wzmacnianie bariery ochronnej skóry głowy oraz włókien włosów.

Regularne stosowanie szamponu lub szamponu z odżywką, a następnie toniku nadającego supergęstość z linii head&shoulders Thick & Strong – włosy gęste i mocne pozwala uzyskać mocne i gęste włosy, które przyciągną spojrzenia innych. Peter Lux, stylista head&shoulders, opracował siedem oszałamiających fryzur na każdy dzień tygodnia, które można stworzyć dzięki produktom z nowej kolekcji. „Wybrałem fryzury, które pozwalają podkreślić uzyskaną dzięki head&shoulders objętość i wyeksponować włosy, których wszyscy będą zazdrościć i które będą robić wrażenie!” – mówi Peter Lux.

Nie ma na co czekać! Niech Twoje włosy już dziś staną się obiektem zazdrości wszystkich wokół.Sugerowana regularna cena detaliczna:   

Tonik nadający supergęstość head&shoulders Thick & Strong – włosy gęste i mocne: 125ml – 24,99 zł

Szampon przeciwłupieżowy z odżywką head&shoulders Thick & Strong – włosy gęste i mocne: 200ml – 9,99 zł

Szampon przeciwłupieżowy head&shoulders Thick & Strong – włosy gęste i mocne: 200ml – 9,99 zł

Komentarze (4)

Ocena: 4 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2014 12:03
co za bzdury, aż żal czytać.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2014 09:13
tylko nie head&shoulders...
odpowiedz
giovanni (Ocena: 5) 28.08.2014 15:01
nie znam tej linii, ale wiem że na dobre włosy to na pewno fajne produkty ma firma prosalon
odpowiedz
Podpis...ja (Ocena: 1) 28.08.2014 08:39
nawet w reklamie małymi literkami napisali,że w porównaniu z nieumytymi włosami ! no ludzie !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo