Miesiąc bez szamponu do włosów? (Efekt lepszy niż myślisz!)

Ta nowinka może Cię zaciekwić!
Miesiąc bez szamponu do włosów? (Efekt lepszy niż myślisz!)
27.07.2014

Gdyby twoja przyjaciółka poinformowała cię, że zamierza przestać myć włosy szamponem na zawsze, z pewnością wprawiłoby cię to w konsternację. Nic dziwnego, jesteśmy nauczone myć włosy tak często, jak tego wymagają i nie robimy od tej zasady właściwie żadnych odstępstw. Oczywiście żyłoby się nam wygodniej bez uciążliwego i częstego mycia włosów szamponem i odżywką, ale jak wyglądałyby wtedy nasze włosy?

Wiele kobiet zamiast codziennej kąpieli włosów wybiera suchy szampon, który pozwala wydłużyć czas między kolejnymi myciami nawet o kilka dni. Ostatnio hitem na rynku są też myjące odżywki, które świetnie nawilżają włosy w przeciwieństwie do szamponu, pozbawiającego ich naturalnych, natłuszczających olejków. 

Myjące odżywki nie pienią się, dlatego nie musisz pocierać swoich pasm, a tym samym niszczyć i łamać włosów, aby uzyskać odpowiednią konsystencję. Kiedy spłukujesz je taką odżywką, włosy są czyste i miękkie, ale w zupełnie inny sposób niż po tradycyjnym zastosowaniu zestawu szampon + odżywka.

 

hair vogue

Co więcej, wcale nie musisz używać tak wielu produktów do stylizacji, co z pewnością zauważysz po regularnym stosowaniu myjącej odżywki. Poza tym struktura włosów jest w znacznie lepszej kondycji, dzięki czemu kosmyki po prostu lepiej się układają. Po pewnym czasie czupryna staje się zdrowsza i grubsza - widać to już po kilku tygodniach stosowania.

 

 

 

hair vogue

Warto przeprowadzić kurację, która potrwa około 30 dni, i korzystać z myjącej odżywki od czasu do czasu. Gwarantujemy, że odzyskasz doskonałą kondycję włosów, bez obciążania ich maskami i olejami. Najlepszy efekt osiągniesz, jeśli będziesz używała takiej odżywki zamiennie z szamponem, żeby co jakiś czas dokładniej oczyścić włosy. 

Komentarze (13)

Ocena: 4.54 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.07.2014 09:16
ja ograniczylam mycie szamponem do raz na tydzine w pozostle dni jesli musze myje wlosy ciepla (nie goraca) woda i mniej mi wlosow wypada po dwoch miesiacach takiego eksperymentu no i wlosy wygladaja na zdrowsze
odpowiedz
anonim (Ocena: 3) 27.07.2014 19:46
och błagam, błagam kobietki, zanim to wypróbujecie poczytajcie np. u Anwen, Blondhaircare i innych jak to robić poprawnie, żebyście sobie nie zaszkodziły! Mycie odżywką jest świetne, ale nie przy chorobach skóry głowy, pamiętajcie!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.07.2014 13:07
np. kallos latte, Mrs. Potter`s Balsam do włosów z aloesem
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 1) 27.07.2014 12:21
Może jakieś przykłady takich produktów? Marka, cena, dostępność?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.07.2014 11:32
ta latajaca reklama jest potwornie wkurzajaca...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo