Nowa linia Wellaflex Instant Volume Boost: Zapewnia włosom podwójną objętość!

Perfekcyjnie wystylizowana, pełna objętości fryzura nigdy nie wychodzi z mody.
Nowa linia Wellaflex Instant Volume Boost: Zapewnia włosom podwójną objętość!
05.07.2014

Perfekcyjnie wystylizowana, pełna objętości fryzura nigdy nie wychodzi z mody, niezależnie od stylu: burza loków, romantyczne fale lekko opadające na ramiona,czy uniesione u nasady gładkie uczesanie zawsze prezentują się doskonale. Bo w przypadku włosów „więcej” znaczy lepiej! Dlatego eksperci Wella stworzyli nową linię Wellaflex Instant Volume Boost, która pomaga uzyskać podwójną objętośćfryzury (w porównaniu z włosami niepoddanymi stylizacji), a także elastyczne i długotrwałe utrwalenieaż do 24 godzin! Dzięki pełnej objętości fryzurze odważysz się sięgnąć w życiu po więcej!

Chyba każda z nas przyzna, że oklapnięta, pozbawiona objętości fryzura nie prezentuje się najlepiej. Natomiast burza pięknych włosów to sprawdzona kobieca broń i marzenie niejednej z nas. Wyobraź sobie, jak cudowne może być uczucie, gdy podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych Twoje włosy zyskują podwójnie większą objętość! Teraz, z nową linią do stylizacji Wellaflex Instant Volume Boost to możliwe!

Zdaniem ambasadora marki Wellaflex, światowej sławy stylisty fryzur, Saschy Breuera: Pełna objętości fryzura ma ogromne znaczenie. To przede wszystkim zadowolenie zwłasnego wyglądu, które dodaje nam odwagiw podejmowaniu nowych wyzwań. Niezależnie od tego, czy chcesz wystylizować sprężyste, lekko falujące loki, czy fale o lustrzanym połysku w stylu dawnego Hollywood, Wellaflex Instant Volume Boost daje nieograniczony zakres możliwości, jeśli chodzi o stylizację pełnej objętości fryzury – podkreśla stylista.

Podwójna objętość z nową linią Wellaflex Instant Volume Boost

Marka Wella od ponad 130 lat kreuje profesjonalne rozwiązania w dziedzinie pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów oraz jest symbolem wizjonerstwa i najwyższej jakości w świecie fryzjerstwa. By spełnić coraz większe wymaganiawspółczesnych kobiet,eksperci Wella stworzyli nową linię Wellaflex Instant Volume Boost, która pomaga osiągnąć podwójną objętość włosów(w porównaniu z włosami niepoddanymi stylizacji), a także elastyczne i długotrwałe utrwalenie aż do 24 godzin. Wystarczy jedno naciśnięcie aplikatora, aby uwolnić miliony cząsteczek, które unoszą i oddzielają  poszczególne pasma, nadając fryzurze podwójną objętość. W skład linii Wellaflex Instant Volume Boost wchodzą: pianka, lakier oraz żel w spray’u. Wyjątkowym kosmetykiem wkolekcji jest nasycona cząsteczkami tlenu innowacyjna pianka, dzięki której będziesz zachwycać pełną objętości fryzurą i  odważysz się w życiu na więcej!

 Wellaflex Instant Volume Boost

Pianka nasycona cząsteczkami tlenu – jak to możliwe?

Naciśnięcie aplikatora pianki powoduje uwolnienie milionów unoszących włosy drobinek, które po zetknięciu z powietrzemnatychmiast zmieniają się w lekką, puszystą masę. Pianka nabiera wtedy spektakularnej objętości, nadając ten efekt również  włosom. Dzieje się takza sprawą tlenu, którego cząsteczki przenikają pomiędzy drobinki pianki, zwiększając jej objętość, co umożliwiadokładne wnikanie w głąb fryzury. Unoszące drobinki pianki o kulistych kształtach osiadają na poszczególnych włosach i odpychają je od siebie, dającw ten sposób błyskawiczny efekt podwójnej objętości. Pianka Wellaflex Instant Volume Boost to innowacyjny kosmetyk, który pomoże uzyskać spektakularny efekt stylizacji fryzury– skutecznie pomaga osiągnąć podwójną objętość (w porównaniu z włosami niepoddanymi stylizacji), elastyczne i długotrwałe utrwalenie aż do 24 godzin, a jednocześnienie pozostawia uczucia lepkości i nie wysusza włosów. Także ambasador marki Wellaflex, Sascha Breuer, podkreśla unikalne walory tego kosmetyku: W przypadku stylizacji pełnych objętości fryzur, potrzebujesz prostych w użyciu, alewysokiej jakościkosmetyków. Taka właśnie jest pianka z nowej linii Wellaflex Instant Volume Boost – to kosmetyk marzeń, dzięki któremu Twoje włosy nabiorą wyjątkowej objętości, a jednocześnie będą miękkie, elastyczne i delikatne w dotyku!

Nowa linia Wellaflex Instant Volume Boost sprawia, że nawet cienkie włosy mogą zyskać podwójną objętośćoraz elastyczne i długotrwałe utrwalenie aż do 24 godzin, pozwalając Tobie i Twoim włosom żyć pełnią życia!

W skład linii Wellaflex Instant Volume Boost wchodzą:

Pianka Wellaflex Instant Volume Boost 200 ml

Stosowanie: Przed użyciem wstrząśnij.Nałóż równomiernie na wilgotne włosy.

Lakier Wellaflex Instant Volume Boost 250 ml

Stosowanie: Przygotowanąfryzurę utrwal lakierem. Spryskaj włosy lub pasma, które chcesz podkreślić z odległości 20 - 30 cm.

Żel w spray’u Wellaflex Instant Volume Boost 150 ml

Stosowanie: Rozpyl równomiernie na wilgotne lub suche włosy i nadaj fryzurze kształt. Wysusz włosy lub pozostaw do wyschnięcia.

Maksymalna rekomendowana cena detaliczna każdego produktu z nowej kolekcji Wellaflex: 14,99 zł

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie