Jak zrobić kokardkę z włosów? Uczeszesz się tak w 2 minuty! (VIDEO)

Wygląda dziewczęco, a przy tym bardzo oryginalnie. Co więcej, pasuje zarówno do eleganckich stylizacji, jak i tych na co dzień.
Jak zrobić kokardkę z włosów? Uczeszesz się tak w 2 minuty! (VIDEO)
17.05.2014

Długie włosy dają ogromne pole do popisu dla fryzjerskich wyczynów, jednak rano, kiedy każda minuta jest cenna, warto przyjrzeć się prostym i najszybkszym rozwiązaniom, które wyglądają spektakularnie. My polecamy delikatną kokardkę, którą zrobisz dosłownie w dwie minuty. Wygląda dziewczęco, a przy tym bardzo oryginalnie. Co więcej, pasuje zarówno do eleganckich stylizacji, jak i tych na co dzień.

Mimo że taka kokardka na pierwszy rzut oka wygląda na wynik żmudnej pracy, w rzeczywistości jest dziecinnie prosta do wykonania. Do takiego uczesania nie są potrzebne nawet żadne kosmetyki stylizacyjne. Przygotuj tylko gumkę do włosów i sześć spinek.

 

 

Kokarda z włosów

3. Teraz wystarczy przełożyć pozostałą z `pętelki` część włosów pod kokardką, w taki sposób, aby pasmo włosów stworzyło dodatkowy element wstążki. Kokardka gotowa!

Kokarda z włosów

2. Następnie rozłóż `pętelkę` na dwie mniejsze. Staraj się, aby były możliwie jak najbardziej równe. Jedną z nich podepnij spinką, a drugą ułóż w pożądany kształt wstążki. Przypnij ją od góry i od dołu wsuwkami i powtórz wszystko z drugą częścią kokardki.

 

Kokarda z włosów

Kokarda z włosów:

Kokarda z włosów

1. Rozczesz włosy, aby były gładkie. Następnie zbierz ich część w małą `pętlę`, która będzie stanowiła główną część kokardki. Od jej wielkości zależy efekt końcowy, dlatego jeśli zależy ci na większej kokardce, zbierz w nią więcej włosów.

 

Komentarze (3)

Ocena: 4.67 / 5
Anonim (Ocena: 4) 17.05.2014 14:13
Fajna
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2014 13:23
dobry pomysł :) muszę poćwiczyć bo narazie mi nie wychodzi ;)
odpowiedz
aia (Ocena: 5) 17.05.2014 10:57
FAjne fajne :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo