Fryzura na topie - warkocz

Moda dogoniła wreszcie Julię Tymoszenko czy znaną wszystkim Fergie. Tego lata pleciemy warkocze. Zarówno na plażę, jak i do pracy. Zaszalejmy - zaplećmy też do wieczorowej sukienki!
Fryzura na topie - warkocz
17.06.2008

Warkocze wychodzą z lamusa. Nastał czas nerwowego zapuszczania włosów, żeby zdążyć z najmodniejszą tego lata fryzurą. Oto kilka rad, jak sprawić, by to tradycyjne uczesanie zyskało na oryginalności.

Nas szczególnie urzekł warkocz lekko niedbały, jednocześnie naturalny i bardzo fashion. Poniżej znajdziesz sposób, jak zapleść go na swojej głowie.

Zacznij od zrobienia przedziałka bardzo nisko, z boku głowy. Teraz wszystkie włosy zaczesz na drugą stronę, a nad nimi zapleć cienki, dobierany warkoczyk. Musi być luźny i kończyć się tam, gdzie zazwyczaj zaczesana na bok grzywka. Gdy już znajdzie się na wysokości ucha, dołącz go do reszty włosów i zapleć teraz gruby warkocz z boku głowy. Na koniec złap wszystko gumką. Możesz ją zatuszować, owijając wydzielonym pasmem.

Warto też wspomóc się wsuwkami - wiadomo, jakie włosy potrafią być niesforne.

Plotąc warkocze, nie używaj zbyt mocnych kosmetyków, pamiętaj jednak o utrwaleniu. Żeby pasma widocznie się od siebie rozdzielały, przed układaniem rozczesz włosy i spryskaj je lakierem. Objętości nada im wtarta wcześniej pianka.

Polecane wideo

Komentarze (27)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.03.2013 20:02
Zapraszam na fanpage na FB: "włosy włosy włosy" jestem fryzjerką więc odpowiem na wszystkie pytania, lajkujcie posty a bede dodawała nowosci zwiazane z fryzjerstwem :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2012 14:10
Ma ktoś tą fryzurę wypróbowaną, albo rozumie bdb instrukcję? Bo dla mnie trochę niejasna jest.. Proszę o pomoc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.03.2009 10:41
[quote="MaRtUś2088"]no warkoczyki są super!!!!!![/quote] Obecnie obserwujemy już zalążki tego zjawiska, chociażby poprzez to, że nie ma już prawie kobiet, których włosy można zapleść w warkocz. Udają się jedynie smętne, cienkie warkoczyki. [ http://www.handsomemen.pl/Tag,Gruby%20warkocz.html ]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2008 18:49
W te lato postawiłam na francuzy, są świetne! Włosy pod kontrolą ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.06.2008 21:28
ja jubie warkocze sa ok
odpowiedz

Polecane dla Ciebie