Zapomnij o ombre! Teraz w modzie są rozświetlone włosy w stylu splashlights! (HIT czy KIT?)

Promień światła padający na Twoje włosy niezależnie od pory dnia i nocy.
Zapomnij o ombre! Teraz w modzie są rozświetlone włosy w stylu splashlights! (HIT czy KIT?)
29.08.2013

To może być hit najbliższych miesięcy. Całkiem możliwe, że kobiety na całym świecie nie będą już dłużej zainteresowane fryzurami „na Rihannę”, ale postawią na trend, którego celebrytki chyba jeszcze nie zauważyły. Wszystko zaczęło się w Nowym Jorku, gdzie pracuje uznana fryzjerka Aura Friedman. Jest specjalistką od koloryzacji, więc na farbowaniu włosów zna się, jak mało kto. Doceniają to gwiazdy, które chętnie powierzają swoje włosy właśnie jej.

Włosy w odcieniu ombre, czyli różne nasycenie odcieni u ich nasady i na końcówkach, wciąż cieszą się ogromną popularnością, ale wszystko wskazuje na to, że metoda splashlights także przypadnie wielu z nas do gustu. Jak mówi autorka tego pomysłu, włosy mają wyglądać tak, jak gdyby wiązka światła słonecznego lub laser rozświetlały je w połowie ich długości. Jaśniejszy odcień stosowany jest wyłącznie na środkowym odcinku długości włosów.

W ten sposób uzyskuje się złudzenie, że na włosy wciąż pada strumień światła. Musimy przyznać, że wygląda to całkiem dobrze. Jednak pod warunkiem, że koloryzacja zostanie wykonana starannie, a jaśniejszy odcień nie będzie się zbyt wyraźnie odcinał od reszty. Co Wy na to?

splashlights
splashlights
splashlights

Komentarze (63)

Ocena: 5 / 5
Ania (Ocena: 5) 15.04.2014 13:05
najwięcej tego światła jest w nocy
odpowiedz
Kasiula (Ocena: 5) 28.01.2014 20:10
Co to jest wygląda jakby strzelił w nią piorun straszne ombre rządzi na pewno to rozświetlenie kit
odpowiedz
Wika (Ocena: 5) 22.10.2013 07:36
OMG! Co to ma być? Jak by któraś z was to sobie zrobiła, to wszyscy ludzie będą patrzeć, jak na idiotę! Ombre, dobrze zrobione wygląda cudnie
odpowiedz
Ala (Ocena: 5) 12.10.2013 21:56
KIT. zebra na włosach
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2013 22:47
Jak borsuk,lub skunks
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo