Rewelacyjny zabieg: Mezoterapia skóry głowy - więcej włosów bez doczepiania i przeszczepu!

Już jeden zabieg znacząco poprawia kondycję naszych kosmykow!
Rewelacyjny zabieg: Mezoterapia skóry głowy - więcej włosów bez doczepiania i przeszczepu!
26.04.2013

W Polsce co trzeci mężczyzna między dwudziestym piątym a czterdziestym rokiem życia zauważa u siebie pierwsze objawy łysienia. Problem utraty włosów dotyka również kobiet – tracimy włosy przez stres, złą dietę, pogodę czy choroby. Medycyna estetyczna oferuje nową metodę ich zagęszczania i reaktywacji cebulek włosowych – mezoterapię biomimetyczną skóry głowy. O metodzie opowiada dr Robert Chmielewski z warszawskiej kliniki Rclinic.

Kiedy warkocz robi się coraz cieńszy

Utrata włosów jest najczęściej spowodowana genetycznymi predyspozycjami, zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Niejednokrotnie jednak nasze włosy tracą gęstość i blask przez zaburzenie równowagi skóry głowy i poziomu jej odżywienia. - Musimy pamiętać, że szczotka pełna włosów to sygnał, abyśmy zadbali przede wszystkim o głębokie warstwy skóry głowy. Profesjonalne szampony, odżywki, serum mogą jedynie przywrócić gładkość naszych włosów, jednak nigdy nie wpłyną na odżywienie cebulek – wyjaśnia ekspert z Rclinic.

Mezoterapia nie tylko do twarzy

Dla osób, które nie chcą poddawać się przeszczepowi włosów a jednocześnie pragną szybko i trwale zagęścić włosy i stymulować ich porost, medycyna estetyczna oferuje zabieg mezoterapii biomimetycznej skóry głowy. Mezoterapia biomimetyczna przy użyciu preparatów Dermaheal polega na wprowadzeniu, poprzez praktycznie bezbolesne nakłucia, niezbędnych substancji odżywczych w skórę głowy. Zabieg jest metodą suplementacji zewnętrznej, która pozwala bezpośrednio dostarczyć w okolice mieszków włosowych aminokwasy, minerały, witaminy oraz oligopeptydy, które powstrzymują wypadanie włosów.

Mezoterapia skóry głowy wspomaga odrastanie włosów, regeneruje cebulki włosowe (nawet te, które nie były wcześniej aktywne), stymuluje krążenie, zapobiega problemom związanym ze skórą oraz zwiększa gęstość i grubość włosów. - Mezoterapia, dzięki której możemy dostarczyć skórze tak ważnych substancji, jak peptydy biomimetyczne, będące najnowszym sukcesem inżynierii genetycznej, sprawia, że już jeden zabieg znacząco poprawia kondycję naszych włosów – wyjaśnia dr Robert Chmielewski.

Nowy zabieg już dostępny

Rclinic oferuje zabieg mezoterapii skóry głowy przy użyciu preparatów Dermaheal. Jedna sesja trwa kilka minut i jest praktycznie bezbolesna. O konieczności kolejnych sesji decyduje lekarz, który w indywidualny sposób ocenia stan włosów. Cena jednego zabiegu to 700-1000 zł.

Komentarze (37)

Ocena: 5 / 5
Ewelina (Ocena: 5) 20.09.2018 11:41
U mnie był wykonany zabieg osoczem bogatopłytkowym Arthrex ACP. Efekt po zabiegu bardzo mnie przerósł , włosy nie wypadają już , są grubsze i mocniejsze . Zabieg miałam rok temu , mam teraz drugie tyle włosów. Polecam Klinikę Zakrzewscy w Katowicach i przede wszystkim dr Marcina .
odpowiedz
Agnieszka33 (Ocena: 5) 20.09.2018 10:47
Mezoterapia skóry głowy to fantastyczny zabieg, ale jeden nie pomoże trzeba iść kilkukrotnie. Ja wybrałam sie do gabinetu Dermedika w Krakowie i włosy przestały wypadać mi garściami.
odpowiedz
Magda Adam (Ocena: 5) 14.08.2018 10:14
Jedynym naprawdę skutecznym sposobem na wypadanie włosów jest mikropigmentacja skóry głowy. Naprawdę, efekty po takim zabiegu są niesamowite :) Mój mąż przeszedł go w klinice Micro Haar, doskonali fachowcy, których serdecznie polecam!
odpowiedz
KarolinaCC (Ocena: 5) 02.07.2018 17:37
Mezoterapia jest rewelacyjnym zabiegiem zapobiegającym wypadaniu włosów, zabieg nalezy wykonać w serii aby był skuteczny :) polecam Clinica Cosmetologica
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.02.2017 13:15
Doczepianie włosów to dla mnie ostateczność. Najpierw testowałam wszystkie możliwości ich zagęszczenia i pobudzenia wzrostu. Mezoterapia po 10 zabiegach przyniosła efekty i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej po tych wizytach w Klinice Krajewski.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo