Co zrobić, by włosy rosły szybciej?

Każda z nas chciałaby mieć piękne, długie i zdrowe włosy. Niestety, rzadko jest nam dane to wszystko razem. Mamy dla was kilka propozycji na szybko rosnące włosy.
Co zrobić, by włosy rosły szybciej?
23.09.2008

Włosy są odzwierciedleniem organizmu. Jeśli w środku coś szwankuje od razu odbija się to na naszych włosach. Są matowe, obolałe a przede wszystkim wypadają. Dlatego ważne abyście spożywały suplementy diety lub przeszły na specjalne diety bogate w witaminy A, B, C i przede wszystkim E jest niezbędna, gdy chcesz mieć zdrowe i piękne Włosy.

Wszystkie produkty spożywcze bogate w żelazo, cynk poprawiają kondycje włosów. Jedzcie dużo ryb, szpinaku, fasoli. Jeśli nie lubisz wołowiny, jedz ryby. Dodatkowo spożywaj jogurty i produkty sojowe, które są źródłem protein przez co niezwykle korzystnie wpływają na nasze Włosy.

Regularnie odwiedzaj swojego fryzjera. Nic tak nie poprawia kondycji włosów jak regularne podcinanie końcówek. Nie doprowadzaj do sytuacji kiedy twoje Włosy są rozdwojone, to bardzo spowalnia wzrost włosa.

Podczas pielęgnacji włosów zadbaj o skórę głowy. Podczas dziennego mycia wykonaj energiczne okrągłe ruchy opuszkami palców. Po takim seansie wzrasta krążenie a to prowadzi do szybszy wzrost włosów.

Nie przemęczaj się. N kondycje włosów nic tak zle nie wpływa jak stres i przemęczenie. Pamiętaj abyś się wysypiała, przynajmniej 7 h na dobę. Dołącz do tego regularne ćwiczenia, doprowadzi to do lepszego samopoczucie a w efekcie wpłynie na nasze Włosy.

Dbaj o higienę swoich włosów. Czyste Włosy sprzyjają wzrostowi, a także nie wypadają. Jest tez aspekt estetyczny. Pamiętaj jak cię widza tak cię piszą, a tłuste nieuczesane Włosy na pewno nie poprawia twojego wizerunku.

Polecane wideo

Komentarze (202)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.12.2012 10:06
a więc tak przede wszystkim myć włosy dbać o nie można używać specjalnych olejków lub innch tegotypu substancji pić drożdże czesać włosy2-4razy dziennie jeść dużo warzyw i owoców masować skurę to pobudza krazenie cebulek pić 8-10 szklanek wody codziennie ;)myśle ze pomogłam bo sama mam problemy z rośnięciem włosów i próbuje tych niektórych substancji
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2012 18:40
słyszałam ze czesto czesac ale nie wiem czy działa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2012 18:36
mycie w zimnej wodzie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.08.2012 17:00
Mam włosy tak do piersi ale chce mieć do pępka co zrobić ? :3
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2012 18:35
moczem??!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie