Tusz do rzęs: tani kontra drogi

Dodają rzęsom spektakularnego rozmachu – pogrubiają, unoszą, wydłużają. Jeśli nie wiesz, którą maskarę wybrać, koniecznie zobacz, jakie są wyniki testu tani - drogi. Czy wysoka cena zawsze idzie w parze z lepszą jakością?
Tusz do rzęs: tani kontra drogi
19.09.2008

Taniej:

Maskara Definitive Volume marki Deborah (39,90 zł) idealnie rozczesuje włoski, nadając im niepowtarzalną objętość. Nie skleja rzęs, ładnie je wydłuża i zagęszcza. Dzięki zawartości oligosacharyd i protein wzmacnia włoski, okrywając je elastyczną powłoką, chroniącą przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Dzięki temu słabe, rzadkie rzęsy stają się grubsze i zdrowsze. Plus za bezzapachową, delikatną formułę (idealną dla wrażliwców) i wygodne, poręczne opakowanie.

Drożej:

Unosząca rzęsy maskara Exceptionnel de Chanel (120 zł) daje fantastyczny efekt przydymionego oka. Zdecydowanie pogrubia i wydłuża rzęsy już za pierwszym pociągnięciem. Innowacyjna konstrukcja aplikatora – połączenie ustawionych naprzemiennie szczoteczek i grzebyków – pozwala na precyzyjny make-up oka, nawet w zewnętrznych kącikach. Aby podkręcić i unieść włoski, wystarczy obracać maskarę po rzęsach. Nowy tusz Chanel jest odporny na wilgoć, nie rozmazuje się, nie kruszy oraz zawiera zwiększający objętość kompleks Volumplast. Dostępny jest w 4 intensywnych odcieniach: Smoky Noir, Smoky Brun, Smoky Marine, Smoky Violine.

Ostateczna opinia:

Obie maskary to nowość na polskim rynku. Tusz Deborah daje delikatniejszy, bardziej naturalny efekt. Kobietom, które lubią spektakularny makijaż, polecamy produkt Chanel. Niepowtarzalny aplikator zapewnia perfekcyjne wykończenie i ekstremalne pogrubienie rzęs. Uczciwie musimy przyznać, że obie maskary mają podobną jakość i trwałość. Ostatecznie, wybrałybyśmy tusz Deborah, ponieważ jest o połowę tańszy, ale równie skuteczny co Chanel.

Polecane wideo

Komentarze (115)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.03.2011 13:07
he :/ Ja używam takich w kwocie pomiędzy 20 - 30 zł i jestem zadowolona!!!! Mam gdzieś te z wyższej półki , które dają bardzo podobne efekty. A są droższe tylko dlatego że płaci sie za firme. Wielkie mi coś!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.01.2010 23:10
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.07.2009 00:28
zdecydowanie Volume Express Collosal Maybelline najlepszy porównywalny z chanelem wymieniany wcześniej Lancome jedynie podkręca rzęsy a wcale ich nie pogrubia i nie wydłuża;//
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2009 17:17
ja mam ten od chanel i jest świetny chociaz lepiej już kupić tanczy bo uzywałam taki za 50 i był odrobinke gorszy ale prawie nie widac było róznicy miedzy tańszym a droższym
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2009 21:56
[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] 120 zł na tusz to opcja tylko dla rozrzucających pieniędzmi ;/[/quote] Ehh no wiesz. Trzeba sobie na te pieniądze zapracować. A potem można rozrzucać... jestem stomatologiem ortodontą więc mogę sobie pozwolić na droższe kosmetyki. Poza tym mam bardzo wrażliwą cerę, więc muszę uważać i dokładnie się zastanowić, nim kupię jakikolwiek kosmetyk. [/quote] bo sie zesrasz daj na biedne dzieci a nie na kosmetyki i tak piekniejsza nie bedziesz
odpowiedz

Polecane dla Ciebie