5 najlepszych krótkich fryzur na lato: Zrób się na Emmę Watson, Halle Berry albo Twiggy!

Kilka fryzjerskich inspiracji plus wskazówki, jak radzić sobie w domowym zaciszu z krótką fryzurką.
5 najlepszych krótkich fryzur na lato: Zrób się na Emmę Watson, Halle Berry albo Twiggy!
08.07.2011

Krótka fryzurka to prawdziwe błogosławieństwo latem. Lekka, subtelna, odsłaniająca twarz - wydaje się wprost stworzona na upały. W tym roku stary, poczciwy bob na dobre odszedł już w zapomnienie, pozostawiając po sobie jedynie lekko zakurzone zdjęcia we fryzjerskich katalogach. Lato 2011 należy do cięcia ochrzczonego pixie, które z dumą jako pierwsza nosiła Twiggy, a dziś z długich loków zrezygnowały dla niej Emma Watson, Halle Berry oraz Michelle Williams.

Ostre cięcie wymaga specjalnego arsenału stylizacyjnego. Jeszcze zanim udasz się do salonu, by dokonać radykalnej zmianym zastanów się, czyu w domowym zaciszu będziesz w stanie odtworzyć misterne dzieło swojego stylisty. Jeśli Twoje włosy mają tendencję do skręcania się po wpływem wilgoci, zainwestuj w prostownicę stworzoną specjalnie z myślą o właścicielkach krótkich pasm. W drogerii rozejrzyj się także między półkami w poszukiwaniu kosmetyków do stylizacji oraz okrągłej szczotki, którą najwygodniej dokonać modelowania w trakcie suszenia. W razie dylematów, zasięgnij porady fryzjera.

Na chłopięcą fryzurkę zdecydowała się ostatnio Emma Watson, wzbudzając powszechny zachwyt. Od lat pozostaje jej wierna Halle Berry. Polska top modelka, Anja Rubik, sprawiła ją sobie będąc u szczytu kariery.

krótkie włosy

Boisz się drastycznych zmian? Przechodź do pixie małymi kroczkami. Zacznij od lekkiego skrócenia całości włosów, by później wizyta po wizycie, coraz odważniej zbliżać się do upragnionej fryzurki a'la Twiggy.

fryzury krótkie

W sierpniu 2010 roku Emma, obecnie panująca królowa pixie, poddała się dość drastycznej zmianie wizerunku. Nowa fryzurka była efektem jej współpracy z marką Burberry oraz stanowiła realizację wieloletnich marzeń panny Watson. Jako pierwsi o przemianie dowiedzieli się obserwujący ją na Twitterze fani. Aktorka wrzuciła także zdjęcie na Facebooka. Potem wieść rozeszła w szalonym tempie, inspirując młode wielbicielki gwiazdy do wizyty u fryzjera. Cięcie, dotychczas zwane "na Winonę Ryder" stało się znakiem rozpoznawczym Emmy oraz jej przepustką na okładki kolorowych magazynów. Eksperci jednogłośnie obwołali ją kolejną ikoną i z rozkoszą zaczęli przyznawać gwieździe filmów o czarodzieju rozliczne tytuły.

fryzury krótkie

Michelle Williams do niedawna była jedną z wielu długowłosych blond piękności. Ultra krótka fryzura w idealnie utrzymanym odcieniu platyny nadała jej wyrazistego charakteru. Jeśli masz apetyt na cięcie i kolor w stylu Michelle pamiętaj - nie obejdzie się bez farbowania odrostów co 14 dni! W ostateczności ratuj się sprajem rozjasniającym włosy (John Frieda, 54 zł).

fryzury krótkie

Halle Berry to krótkowłosa ikona. Jej owalna twarz dobrze prezentuje się "w bałaganie". Stylizowanie takiej fryzury trwa zaledwie moment i polega na rozczochraniu włosów dłońmi nawilżonymi odrobiną żelu. W połączeniu z iskrzącymi się kolczykami wygląda naprawdę sexy!

fryzury krótkie

Krótkie włosy nie muszą być nudne. Sprawny stylista obetnie je tak, że będziesz mogła układać je na wiele sposobów. Podczas wizyty w salonie poproś go o pokazanie Ci kilku możliwych sposobów modelowania nowej fryzury.

Komentarze (34)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.11.2011 20:51
T7cijU aszudxvmxhyb
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.11.2011 09:56
JLxpwB mbxxftkfdfqw
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.11.2011 20:03
Felt so hopeless lonokig for answers to my questions...until now.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2011 11:51
y4Kp15 kvvkefgphiew
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2011 02:19
I see, I susppoe that would have to be the case.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo