Ujędrnij swoją skórę dzięki produktom OLAY Regenerist nagrodzonym Doskonałością Roku Twojego Stylu!

08 Marca 2012

Dowiedz się więcej o tej doskonałej linii!

olay regenerist

Kanony kobiecego piękna zmieniały się na przestrzeni wieków, jednak chęć posiadania pięknej, gładkiej skóry pozostaje niezmienna od lat. Dlatego tak ważna jest jej odpowiednia pielęgnacja i stosowanie kosmetyków, które pomogą zachować piękny owal i jędrność twarzy na dłużej.

Idealnym rozwiązaniem są dwa kosmetyki z serii OLAY Regenerist, które kompleksowo pielęgnują skórę, a zawarte w nich składniki aktywne idealnie się uzupełniają, wzajemnie wzmacniając swoje działanie. Dodatkowo cieszy fakt, że oba produkty zdobyły zaufanie i uznanie jury prestiżowego konkursu, jakim jest Doskonałość Roku miesięcznika Twój STYL – krem otrzymał nagrodę w 2009 roku, a serum w 2011. Oba kosmetyki zostały nagrodzone w kategorii Kosmetyki popularne do pielęgnacji twarzy, po wcześniejszym przetestowaniu przez gwiazdy i specjalistów z dziedziny kosmetologii.

Czym jest centralny trójkąt twarzy?

Nowoczesne kobiety poświęcają wiele czasu i energii, by utrzymać swoje ciało  w doskonałej formie. Zajęcia modelujące sylwetkę w klubach fitness, regularne diety, wizyty w gabinetach kosmetycznych to współczesne sposoby na zachowanie pięknego wyglądu. Pielęgnacja twarzy wymaga co najmniej tyle samo uwagi, bo to właśnie jej wygląd najczęściej zdradza wiek kobiety.

Z biegiem lat, na twarzy dochodzi do coraz bardziej zauważalnych zmian, zwłaszcza w jej tzw. centralnym trójkącie. Jest to kluczowy obszar, na który zwracamy instynktownie uwagę podczas pierwszego spotkania z drugą osobą. Jego znaczenie dla urody podkreślają nie tylko esteci, ale także dermatolodzy i kosmetolodzy. Podstawę tego trójkąta wyznacza linia ponad brwiami, a jego wierzchołek, zwrócony w dół, znajduje się na dolnej krawędzi brody.

Właściwa pielęgnacja oraz utrzymanie jędrności skóry w tym obszarze są szczególnie ważne dla zachowania pięknego wyglądu. Okazuje się bowiem, że wraz z upływem czasu, gdy skóra traci jędrność i wiotczeje, obserwujemy stopniowe odwracanie się centralnego trójkąta twarzy - jego podstawa obniża się, zajmując ostatecznie miejsce dotychczasowego szczytu. Dzieje się tak z powodu spowolnienia odnowy komórek naskórka oraz zmniejszenia zdolności skóry do zatrzymywania wody. Wraz z tym procesem w głębszych warstwach skóry dochodzi do uszkodzenia i spowolnienia regeneracji białek strukturalnych, czyli kolagenu i włókien sprężystych.

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-08 16:52:47

olay jest gówniany. Jak chcecie to usuńcie ten komentarz i tak olay bedzie gówniany.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-08 20:44:41

hehe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-02 09:44:06

ja lubię kosmetyki olay

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-01 09:44:53

fajny zapach mają kosmetyki z olay

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-27 17:21:22

:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1