Tatuaże wychodzą z mody! Coraz więcej osób chce je usuwać!

Tatuażowy szał, który kilka lat temu ogarnął młodych ludzi powoli mija…
Tatuaże wychodzą z mody! Coraz więcej osób chce je usuwać!
15.07.2010

Badania przeprowadzone przez firmę Ask Jeeves podają, że 20 % uczestników  twierdzi, że dobrze mieć tatuaż, ale nie w widocznym miejscu. Co trzeci spośród ankietowanych sądzi, iż rysunek na ciele wygląda strasznie. Natomiast wytatuowane w całości ręce czy nogi krytykuje aż 74 % badanych.

Jak podaje "The Daily Mail" prawie 30% mieszkańców Wielkiej Brytanii posiada na swoim ciele przynajmniej jeden tatuaż, ale już co czwarty z nich żałuje tej nieprzemyślanej do końca decyzji. Dlatego też coraz bardziej rośnie zainteresowanie laserowymi i innymi technikami usunięcia ozdoby na ciele. Co ciekawe, prawie połowa mężczyzn deklaruje, że kobiety nigdy nie powinny decydować się na wytatuowanie swoich ciał, bo przez to stają się mniej atrakcyjne.

Dlatego specjaliści radzą, aby osoby myślące o tatuażu, na początek wypróbowały ozdoby z henny, które utrzymują się na skórze  jedynie do 2 tygodni.

Natasza Lasky

Zobacz także:

Najbardziej zwariowane tatuaże świata

Niezależnie od opinii, pozostaną z ich posiadaczami na zawsze. Odważyłabyś się na wybór jednego z nich?

Zrobiła sobie tatuaż z prochów syna!

Kim Mordue chciała w ten sposób uczcić pamięć syna, który zmarł na skutek przedawkowania narkotyków.

Polecane wideo

Komentarze (131)
Ocena: 5 / 5
PAWEŁ (Ocena: 5) 03.07.2023 11:02
Nie oszukujmy się teraz ciężko spotkać osobę która nie ma chciaż jednej dziary, jest to niestety żałosne. Po kolei są to osoby totalnie odmóżdżone, takie zwykłe prosraki/wieśniami
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.02.2017 11:23
Musiałam niestety usunąć imię chłopaka na ręku, bo mając 17 lat nie myślałam, że przeszkodzi mi w szukaniu pracy. Ale kilka zabiegów laserem w Klinice Krajewski i problem z głowy. Na szczęście tatuaż nie był duży.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2012 13:40
W Warszawie profesjonalnie mozna usunąc tatuaż w Elite np. na Pereca. Mysle ze jesli juz to zrobic to jednak profesjonalnie, zeby nie było nic widać
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2012 14:02
To bzdura! xD Weźcie ci dziennikarze i naukowcy piszą tak by zniechęcić ludzi do robienia tatuaży...przecież dokładnie wiemy jak jest coraz więcej osób robi sobie tatuaże i to żadne okaleczanie ciałapoprzez taki tatuaż możemy wyrazić siebie to co w życiu nas spotkało,bądź za czym tęsknimy.Modne czy nie modne c**j mnie to obchodzi najważniejsze,że jest w tym chociaż trochę mnie ...część tego co chcę ukazać :D mam tatuaż na małym palcu u lewej ręki niektózy mówią po co ci takie gówno ...a dla mnie ma to ogromne znaczenie,gdyż główka kluczyka jest w kształcie serduszka co oznacza moje serce a kluczem do niego jest mój tata,który się mną nie opiekował ,mam dopiero 16 lat ...ale ten klucz będzie zawsze na niego czekał:) Może kiedyś ogarnie się i zobaczy ,że ma córkę...hmmm EJJJ!! bardzo podoba mi się ten tatuaż !! co on oznacza ??widziałam już ,że ,,moc kobiety' ale nie ufam jednej osobie skoro już chcę go zrobić muszę mieć pewność co do znaczenia xDD wie ktoś ????
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 04.07.2012 12:57
Ja sobie zrobiłam tatuaż dla siebie ,a nie czy jest to modne czy też nie. he -,-
odpowiedz

Polecane dla Ciebie