Jak utrzymywać prawidłową postawę ciała? Ekspertka podpowiada

To, jak wyglądamy wpływa na to, jak jesteśmy postrzegani. Warto o tym pamiętać.
Jak utrzymywać prawidłową postawę ciała? Ekspertka podpowiada
Fot. Pexels
25.09.2023

Tego, że prawidłowa postawa ciała jest bardzo ważna i w dużej mierze wpływa na to, w jaki sposób jesteśmy postrzegani, chyba nikomu tłumaczyć nie trzeba. Pomimo że bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, często jednak o tym zapominamy. Garbimy się i krzywimy, co wpływa na to, jak jesteśmy odbierani. Specjalistka od savoir-vivre podpowiada, jak utrzymywać odpowiednią postawę ciała. To cenna wskazówka.

Zobacz także: Te ćwiczenia działają jak lifting. Dzięki nim wygładzisz, podniesiesz i genialnie ujędrnisz policzki

Ekspertka podpowiada, jak utrzymywać właściwą postawę ciała

Do nagrania tej specjalistki dotarł portal radiozet.pl. Dr Irena Kamińska-Radomska jest aktywna w mediach społecznościowych, a szczególnie na Instagramie. W jednym z opublikowanych materiałów poruszyła kwestię prawidłowej postawy i tego, jak jest istotna. „Najlepsze stroje nie zastąpią dobrej postawy. Jeśli tylko komuś zdrowie na to pozwala, to warto o to zadbać” – czytamy w jednym z postów na jej profilu. Ekspertka zdradziła także swój sposób na zachowanie odpowiedniej postawy. Jak się okazuje, jest to bardzo proste – szybko przestaniesz się garbić. Dr Irena zaleca ustawienie się przy drzwiach w taki sposób, aby głowa, ramiona, pośladki oraz obuwie przylegały do ich powierzchni. To pomoże szybko przyjąć nam wyprostowaną pozycję.

Internauci są wdzięcznie specjalistce za przydatne wskazówki. Pod jej filmikiem pojawiło się wiele pochlebnych komentarzy. „Najlepsze, że sama się na tym łapię, człowieka ciągnie w dół jakby był grubo po osiemdziesiątce” – zauważyła jedna z użytkowniczek aplikacji.

Zobacz także: Błyskawiczny trik na pierwsze zmarszczki. Efekt baby face gwarantowany

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez dr Irena Kamińska-Radomska (@irenakaminskaradomska)

Polecane wideo

Obłędne koszule, w których przechodzisz całą jesień. Idealnie nadają się na randki
Obłędne koszule, w których przechodzisz całą jesień. Idealnie nadają się na randki - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.09.2023 08:47
ściągnięte łopatki, wciągnięty brzuch, broda lekko uniesiona - żadna filozofia (pamiętać aby nie wypinać odcinka kręgosłupa krzyżowo-lędźwiowego)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie