Hit: Twarzowy fitness

Gimnastyka twarzy bywa lepsza niż botox. U nas zobaczysz, jakie ćwiczenia wykonywać, żeby mieć jędrną buzię. Zacznij już dziś i pokonaj grawitację!
Hit: Twarzowy fitness
02.06.2008

Jeżeli nie planujesz w przyszłości całej serii operacji plastycznych, a chcesz wyglądać świeżo i młodo jeszcze wiele lat - oto coś dla ciebie.

Zamiast implantów w policzkach:

Najprostszym i najbardziej oczywistym ćwiczeniem, doskonale działającym na kształt policzków, jest uśmiechanie się. Dobrze wpływa nie tylko na mięśnie twarzy, ale na przeponę i brzuch. Poza tym uśmiech prowokuje twój mózg do produkcji szalonych ilości endorfin, czyli hormonów szczęścia, więc piękniejesz w oczach.

Zamiast liftingu:

Nanieś na czoło odrobinę więcej (niż zwykle) kremu nawilżającego lub półtłustego, po czym palcem środkowym i wskazującym wykonaj delikatny masaż od brwi w kierunku linii włosów (ale nie w przeciwną stronę!). „Rozsmarujesz” zmarszczki mimiczne i nadasz skórze jędrności, zapobiegając tym samym pojawianiu się nowych.

Zamiast korekcji zmarszczek mimicznych:

Boisz się, że od ciągłego śmiechu zrobią ci się zmarszczki na linii od nosa do ust? W każdej chwili możesz wykonać ćwiczenie, którego celem jest ich zniwelowanie. Wystarczy zrobić „dziubek”. Kilka razy w ciągu dnia po kilkanaście powtórzeń i będzie super!

Dlaczego to lepsze niż botox?

Bo unikniesz efektu „zdziwienia”, jaki maluje się na twarzy choćby Nicole Kidman, która poddawała się zabiegowi wiele razy, a i tak będziesz mieć skórę pozbawioną bruzd oraz zmarszczek.

Te proste ćwiczenia możesz wykonywać w domu, w pracy i podczas nudnej lekcji albo wykładu. Dobrą okazją jest też stanie w długiej kolejce w sklepie. Nie martw się, że ktoś posądzi cię o szaleństwo - za kilkanaście lat to ty będziesz górą ze swoją piękną i gładką skórą.

Pożyteczny trik Papilota: Podczas stania w kolejce możesz też ćwiczyć mięśnie pośladków. Napinaj je i rozluźniaj, aż dojdziesz do kasy. Za kilka miesięcy pięknego tyłka pozazdrościć ci będzie mogła sama J.Lo.

Polecane wideo

Komentarze (31)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2009 13:21
OOO...to [email protected] [email protected]ć!!!! Alutka_xd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.06.2008 13:46
U mnie wypóbowane :P to działa!! ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2008 14:31
ćwiczenia na mięśniach posladków działają ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2008 11:59
A co zrobić jak już się ma te zmarszczki od linii nosa do ust? I nawet nie wiem czemu są, bo mało się uśmiecham.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.06.2008 17:30
Ja tam się ciągle uśmiecham. Wszyscy mówią, że mam niesamowite poczucie humoru :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie