Chcesz doświadczyć czystego luksusu?

Koniecznie wypróbuj najnowszą, limitowaną kolekcję produktów Bath&Body Works!
Chcesz doświadczyć czystego luksusu?
09.05.2023

Wejdź do raju z najnowszą, limitowaną kolekcją produktów i zapachów Bath&Body Works. Marka Bath&Body Works wprowadza na rynek ponad 100 produktów, przywracając bestsellerowe zapachy tropikalne. Ich zapach dosłownie przeniesie do raju.

Bath&Body Works – limitowana kolekcja

Coco Paradise to mieszanka mleczka kokosowego i monoi. Połaczenie egzotyczne, zmysłowe, które zapewnia uczucie relaksu, odmłodzenia i ucieczki od codziennych obowiązków. Coco Paradise jest szalenie zmysłowy, a dzięki ponad 20 produktom w kolekcji zapewnia możliwość pełnej pielęgnacji ciała, a także zapachów do domu.

Limitowana kolekcja Coco Paradise Bath&Body Works składa się, z:

Salted Coconut Monoi – zmysłowy, ciepły i niezwykle uzależniający. To płatki gardenii tahitańskiej nasączone olejem kokosowym sprawiają, że jest to swojego rodzaju nowy rodzaj kokosa.

Sugared Neroli – kojące i bogate w kwiatową słodycz. Subtelnie słodki nektar pozyskiwany z kwiatów drzew pomarańczowych.

Brązowe drzewo sandałowe – przyjemne i kojące, jak muśnięta słońcem skóra. Ten ziemisty klasyk jest wyrazem promieni słonecznych oplatających twoją skórę każdego dnia.

Kolekcja Coco Paradise powstała we współpracy z mistrzami perfumiarstwa Firmenich: Honorine Blanc i Alexisem Grugeonem. Wizja było stworzenie wyrafinowanego, kokosowego zapachu, który niemal natychmiast przenosi nas do raju: „Stworzyliśmy Coco Paradise jako świetlisty, słoneczny zapach, który ma na celu natychmiastowe przeniesienie cię w egzotyczne nadmorskie wspomnienie”. — Honoryna Blanc. „Coco Paradise oddaje luksusowe ciepło i uzależnienie od kokosa, a jednocześnie wprowadza lekkość, która sprawia, że marzysz i przenosisz”. – Alexis Grugeon

Oprócz limitowanej kolekcji Coco Paradise, możesz doświadczyć tropików w takich zapachach jak: Pink Pineapple Sunrise, Waikiki Beach Coconut i Mango Mai Tai oraz zupełnie nowe zapachy, takie jak Watermelon Mojito, Golden Mango Lagoon i Ebony Sands.

Wśród wszystkich kolekcji znajdziesz produkty do pielęgnacji ciała, lekkie i pięknie pachnące mydła, świece i wiele innych. Szczegóły sprawdź w sklepie Bath&Body Works lub na stronie: bathandbodyworks.pl

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie