Jak pozbyć się lwiej zmarszczki bez stosowania botoksu? Wystarczy kilka minut dziennie

Ten sposób sprawi, że zapomnisz o problemie. Ważna jest jednak regularność.
Jak pozbyć się lwiej zmarszczki bez stosowania botoksu? Wystarczy kilka minut dziennie
Fot. Pexels (Alexander Krivitskiy)
26.04.2023

Lwia zmarszczka to charakterystyczna bruzda pomiędzy brwiami. Pojawia się, ponieważ z wiekiem skóra zaczyna tracić elastyczność. Wiele kobiet, aby zniwelować ten mankament, decyduje się na botoks. Jest to dobry, jednak dość kosztowny sposób. Tymczasem okazuje się, że lwiej zmarszczki możesz się pozbyć, poświęcając kilka minut dziennie na masaż problematycznej strefy. Podpowiadamy, jak go wykonać.

Zobacz także: Jak dbać o siebie każdego dnia, czyli codzienna pielęgnacja!

W ten sposób pozbędziesz się lwiej zmarszczki bez stosowania botoksu

Lwia zmarszczka pojawia się po 30. roku życia, a przyczyn jej powstawania należy upatrywać w procesie starzenia się skóry, która z wiekiem zaczyna tracić swoją elastyczność. Ta bruzda szybciej pojawi się u osób, które mają zwiększoną ekspresję twarzy. Najpierw będzie miała postać pojedynczej kreski pomiędzy brwiami, z czasem zacznie się jednak pogłębiać.

Wiele kobiet decyduje się na botoks w celu pozbycia się tego mankamentu swojej urody. Ten sposób jest jednak dość kosztowny. Istnieje pewna domowa metoda, aby cieszyć się skórą bez lwiej zmarszczki. Jest to masaż, który wykonywany regularnie pozwoli wygładzić skórę pomiędzy brwiami. Wystarczy, że poświęcisz na to pięć minut dziennie. Aby poprawnie wykonać taki masaż, za pomocą palców wskazujących pocieraj skórę poziomo pomiędzy brwiami. W następnej kolejności wykonaj masaż skóry między brwiami na boki, wykorzystując te same palce. Całość pokazała na filmiku jedna z TikTokerek. Pamiętaj, że każde ćwiczenie warto powtórzyć kilka razy.

Zobacz także: Genialny trik na rzadkie, wypadające rzęsy

Źródło: kobieta.wp.pl 

@foxbeautyteam Słoneczko pokazuje się coraz częściej 🤗🤗🤗, więc ten masaż na LWIĄ ZMARSZCZKĘ z pewnością Wam się przyda. W okresie wiosenno-letnim najwiecej pracujemy mięśniem marszczący brwi, dlatego starajcie się go relaksować ☺️. Dajcie koniecznie znać jak wypróbujecie 😘. #automasaż #masaztwarzy #facemassage #faceyoga #jogatwarzy #foxbeautyteam #lwiazmarszczka ♬ FEEL THE GROOVE - Queens Road, Fabian Graetz

Polecane wideo

Obcięły włosy i… nie żałują. W tych fryzurach wyglądają fenomenalnie!
Obcięły włosy i… nie żałują. W tych fryzurach wyglądają fenomenalnie! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie