Ujędrnianie ciała jeszcze nigdy nie było prostsze. Ten ajurwedyjski trik jest polecany przez supermodelki

Ta niezwykła metoda gwarantuje fenomenalne rezultaty.
Ujędrnianie ciała jeszcze nigdy nie było prostsze. Ten ajurwedyjski trik jest polecany przez supermodelki
Fot. Unsplash (K. Sniffin)
16.04.2023

Ostatnimi czasy niezwykle trudno nadążyć za zmieniającymi się jak w kalejdoskopie pielęgnacyjnymi nowinkami. Niektóre z nich uznaje się za wyłącznie chwilową modę. Inne jednak dzięki swojej skuteczności podbijają serca ogromnej liczby kobiet z całego świata, stając się wielkimi hitami. Podobnie jest ze szczotkowaniem ciała na sucho. To już pielęgnacyjna klasyka, z którą koniecznie warto się zapoznać.

Początkowo intrygująca metoda ujędrniania skóry była stosowana przez supermodelki. Warto wiedzieć, że do jej fanek należy na przykład Kendall Jenner, Gigi Hadid i Kaia Gerber. Wszystkie zgodnie twierdzą, że zaskoczyły je fenomenalne rezultaty regularnego szczotkowania. 

Zobacz także: Styliści twierdzą, że trend quiet luxury będzie największym hitem 2023 roku. Już zawojował TikToka

Szczotkowanie ciała na sucho: ajurwedyjski trik zachwalany przez supermodelki

Szczotkowanie ciała na sucho to na dobrą sprawę nie nowość, ale zabieg, który jest znany już od tysięcy lat. Wywodzi się bowiem ze starożytnej indyjskiej medycyny, ajurwedy. Jest przyjemnym, delikatnym masażem, który wykonuje się szczotką z naturalnego włosia. Masowane jest całe ciało. Ważne jest jednak, aby zacząć masaż od dolnych partii ciała i stopniowo kierować się ku górze. Zabieg ma doskonały wpływ na zdrowie, jako że stymuluje układ limfatyczny. Poprawia krążenie, a ponadto ułatwia pozbywanie się z organizmu toksyn

Ulubiony ajurwedyjski zabieg supermodelek fantastycznie działa na urodę. Genialnie ujędrnia skórę. Niweluje skórkę pomarańczową, sprawiając, że powierzchnia ciała ulega wyrównaniu. Jeśli szczotkuje się ciało na sucho regularnie, skóra staje się piękna i jedwabiście gładka. 

Zobacz także: Nowa metoda mycia włosów, którą chętnie stosują gwiazdy. Fryzjerzy twierdzą, że gwarantuje niezwykły efekt

Polecane wideo

Wszystkie dziewczyny noszą teraz manicure half moon. Robi wrażenie!
Wszystkie dziewczyny noszą teraz manicure half moon. Robi wrażenie! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie