Kolorowe soczewki kontaktowe

Czasami warto zaszaleć albo po prostu wydobyć wdzięki własnych oczu.
Kolorowe soczewki kontaktowe
19.07.2008

Kolorowe soczewki kontaktowe dostępne są na rynku od wielu lat, ale dopiero teraz tak naprawdę zdobywają popularność i uznanie w naszym kraju. Najłatwiej podzielić je na 3 typy.

Pierwszy z nich stanowią te nadające naszym oczom zupełnie nowy kolor. Najważniejsze, aby wybierając soczewkę, sprawdzić, jak nasz naturalny kolor tęczówki będzie z nią współdziałał. Kolor końcowy jest bowiem różny, w zależności od tego, czy mamy naturalnie zielone, czy brązowe oczy. Takie soczewki mogą spełnić nasze marzenie o innym kolorze oczu bądź lepiej współgrać z cerą i ogólnym kolorytem naszej twarzy. Z pozoru drobna metamorfoza może mieć duży wpływ na nasze życie. I jednocześnie być dobrym testem dla partnera, czy patrzy się nam prosto w oczy. Możliwe, że od razu zauważy nowy kolor i najzwyczajniej w świecie stwierdzi, iż wyglądasz atrakcyjnej.

Drugi typ soczewek ma na celu wydobycie lub wzmocnienie naturalnego koloru twojej tęczówki. Takie soczewki sprawią, że twoje zielone oczy staną się zieleńsze, a spojrzenie bardziej elektryzujące. Stosowane są najczęściej w kreowaniu wizerunku, kiedy osoba nie może pozwolić sobie na zmianę koloru oczu, pragnie jednak podkreślić moc wzroku. Wielu polityków w trakcie kampanii wyborczych używa właśnie tego typu soczewek.

Ostatni typ kolorowych soczewek kontaktowych to te dla prawdziwych freaków. Widziałaś kiedyś dwoje różnych oczu Marilyna Mansona? Tak, on właśnie używa soczewek zupełnie zmieniających wygląd oka, np. ukrywających tęczówkę tak, by oko wydawało się białe. Jeżeli chcesz, możesz mieć też czarne oczy bądź noszące znak zapytania. Wybór zależy od ciebie i poziomu twojego zakręcenia.

Polecane wideo

Komentarze (98)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.05.2011 20:40
jesli myslicie ze nie mozeczie wygladac jak MANSON to sie mylicie.Wystarczy ddobry MAKEUP i soczewki kolorowe.Widzialam w necie za 14.50.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.05.2011 20:36
mysle ze MERLIIN MANSON ma najlepsze soczewki
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2009 18:17
"MANSONA nienawidze...zabija gołabki na koncertach......okropny facet,bleh[/quote]" taa, w całości? a może jeszcze powiesz, że sam sobie loda robi? nie masz pojęcia o nim i wierzysz w jakieś durne plotki w necie...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2009 18:30
[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] Bardzo bym chciała mieć niebieskie soczewki (nie lubię swoich brązowych oczu...), ale słyszałam o przypadku, kiedy dziewczyna z mojej okolicy nie chciała nosić okularów więc kupiła sobie w zastępstwie soczewki korekcyjne. Zaraz po ich włożeniu, okropnie rozbolała ją głowa. Potem było już tylko gorzej. Zaczeły się poważne problemy z nauką, zmniejszyła się koncetracja. W wyniku końcowym okazało się, że dziewczyna doznała lekkiego upośledzenia na skutek uszkodzenia nerwu w woku, powiązaego z mózgiem. Musiała zmienić swą szkolę z prestiżowego liceum na zawodówkę, gdyż w LO sobie nie dawała kompletnie rady. Fakt ten naprawdę mnie przeraża, dlatego też ciągle zwlekam z zakupem soczewek (mimo, że nie są one korekcyjne jak ww. przypadku.). Czy zna ktoś podobne przypadki? Czy noszenie soczewek niesie ze sobą duże ryzyko uszkodzenia jakiegoś nerwu?[/quote] ktoś cie w c****a zrobił i to równo ;) [/quote] hahahahah ;d;d jaka ty głupia jesteś hahahahah. .. [/quote] po pierwsze jesli nie sa to korekcyjne soczewki to raczej nie ma duzego niebezpieczenstwa a twoj akolezanka jest glupia bo jesli ma wade wzroku to trzeba z tym uwazac nie kazdy moze nisic soczewki tym bardziej jak ma sie wade wzroku powinno sie to najpierw z okulist omowic wezcie sie stuknijcie w glowe czasami twoja kolezanak sama sobie zrobila krzywde na zawoalnie a ty jak widac nieiwele madrzejsza od niej bez urazy ale glupoty wypiujecie i myslici e.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2009 15:29
Jeśli mam niebieskie oczy i gdy kupię czarne soczewki to będę mieć właśnie taki kolor?
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie