Marzysz o hipnotyzującym spojrzeniu bez makijażu? Jak najszybciej wypróbuj tę metodę na niemożliwie długie rzęsy

Efekt z pewnością przerośnie Twoje oczekiwania!
Marzysz o hipnotyzującym spojrzeniu bez makijażu? Jak najszybciej wypróbuj tę metodę na niemożliwie długie rzęsy
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/camilleyolaine/)
15.12.2022

Oczy mają w sobie niezwykłą moc. To one odzwierciedlają wszystkie nasze emocje. To za ich pomocą uwodzimy. Nietrudno się dziwić, że wszystkie kobiety dążą do tego, aby ich spojrzenie było jak najgłębsze i pełne magnetyzmu. Najczęściej osiągamy podobny efekt za sprawą makijażu, głównie mocno akcentując rzęsy. Jeśli są długie, gęste i zalotnie podkręcone, nasze oczy od razu zaczynają prezentować się niesamowicie.

Chcąc dodać spojrzeniu wyrazistości, warto jednak zagłębiać się nie tylko w tajniki makijażu, ale i pielęgnacji. Pamiętajmy o tym, że rzęsy mogą zagwarantować nam hipnotyzujący look nie tylko wtedy, gdy są pomalowane lub przedłużane u kosmetyczki. W prosty sposób możemy je zagęścić i wydłużyć, nie nakładając na nie ani grama mascary. Wystarczy, że włączymy do swojej rutyny pielęgnacyjnej pewien niezawodny trik. 

Zobacz także: Błyskawiczny trik na przesuszoną skórę. Bardzo szybko zauważysz świetne efekty

Migdałowa odżywka: sposób na piękne długie rzęsy bez wysiłku

Nasze rzęsy w bardzo krótkim czasie zaczną zachwycać nas swoją długością, grubością, jak i nieprzeciętną jedwabistością, jeżeli będziemy regularnie nakładały na nie domową odżywkę. Za jedną z najskuteczniejszych w poprawianiu kondycji rzęs uważana jest ta, jakiej bazą jest pełen cennych składników odżywczych olejek migdałowy.

Łączymy łyżkę oleju migdałowego wraz z kilkoma kroplami witaminy E oraz C w płynie i dobrze mieszamy. Aplikujemy preparat na całą długość rzęs. Najlepiej stosować migdałową odżywkę kilka razy w tygodniu - wtedy efekt będzie wręcz spektakularny. 

Zobacz także: To najbardziej zaskakujący randkowy trend od lat. Sprawdź, czy dawn dating to coś dla Ciebie

Polecane wideo

Idealne fryzury na wielkie wyjścia. Zrobisz je zaledwie w kilka minut i będziesz wyglądała genialnie
Idealne fryzury na wielkie wyjścia. Zrobisz je zaledwie w kilka minut i będziesz wyglądała genialnie - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 18.12.2022 15:00
😁 😁. Njjkj
odpowiedz
. (Ocena: 5) 15.12.2022 11:52
Czemu zawsze w papilocie nie piszą odrazu co tam zrobić tylko piszą i piszą... Jakieś tam coś najcenniejsze eee i bla bla bla 😬🙄😒
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie