Migdałowe spa. Dzięki temu zabiegowi Twoje dłonie będą wyglądały niesamowicie

Ta kuracja przynosi niebywałe rezultaty!
Migdałowe spa. Dzięki temu zabiegowi Twoje dłonie będą wyglądały niesamowicie
Fot. Unsplash (Elahe Motamedi/Velentin Salja)
15.11.2022

Gładkie piękne dłonie dodają nam mnóstwo uroku. To po prostu wizytówka każdej zadbanej kobiety. Niestety w sezonie jesienno-zimowym ich pielęgnacja staje się utrudniona ze względu na niezbyt sprzyjające warunki atmosferyczne. Mimo że nawilżamy je kremami i staramy się pamiętać o noszeniu rękawiczek, to i tak wielu kobietom o tej porze roku dłonie przysparzają wielu pielęgnacyjnych kłopotów - stają się przesuszone, zaczerwienione, a do tego nieestetycznie pomarszczone. Co zrobić, aby błyskawicznie powróciły do dawnej fantastycznej kondycji? 

Zobacz także: Niezwykłe perfumy, które działają jak magiczne eliksiry. Oczarują dosłownie każdego!

Odmładzająca migdałowa kuracja dla dłoni

Świetnym sposobem na poprawienie wyglądu dłoni w bardzo krótkim czasie jest regularne serwowanie sobie odmładzającej, intensywnie nawilżającej kuracji. Jeżeli zaczniemy stosować ją dwa razy w tygodniu, doskonałe efekty naprawdę pozytywnie nas zaskoczą. Owym ratunkiem dla zniszczonych wysuszonych dłoni jest peeling migdałowy oraz migdałowo-miodowa maseczka. 

Krok pierwszy: migdałowy peeling

Do przygotowania domowego migdałowego peelingu będziemy potrzebowały składników, takich jak: dwie łyżki zmielonych migdałów, łyżka oleju migdałowego, łyżka oliwy. 

Przekładamy składniki do miseczki i dobrze mieszamy aż do powstania jednolitej masy. Nakładamy peeling na dłonie i bardzo delikatnie go wmasowujemy. Po chwili zmywamy go ciepłą wodą. 

Krok drugi: migdałowo-miodowa maseczka

Do przygotowania domowej miodowej maseczki będziemy potrzebowały składników, takich jak: 2 łyżki oleju migdałowego, 3 łyżki miodu, łyżka gęstego jogurtu, kilka kropel witaminy E. 

Łączy składniki i bardzo dokładnie mieszamy. Nakładamy maseczkę na dłonie. Wmasowujemy ją. Potem nakładamy jeszcze jedną cienką warstwę. Owijamy dłonie folią oraz ręcznikiem.

Zmywamy maseczkę po dwudziestu pięciu minutach. 

Zobacz także: Stworzenie z tym mężczyzną harmonijnej relacji graniczy z cudem. Nigdy nie będziesz w jego życiu najważniejsza...

Polecane wideo

Co mówią Twoje inicjały?
Co mówią Twoje inicjały? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie