Trik z TikToka na promienną cerę. Dodaj to do swojego kremu

Pozwala dłużej cieszyć się skórą bez zmarszczek.
Trik z TikToka na promienną cerę. Dodaj to do swojego kremu
Fot. Unsplash.com (Hosein Shirvani)
21.10.2022

Rynek oferuje mnóstwo różnych produktów do twarzy. Niektóre są z pewnością bardziej skuteczne, inne mniej. Dużo do życzenia może jednak pozostawiać cena kosmetyków. Ten trik z TikToka nie kosztuje wiele, a jest gwarancją zadowalających efektów. Wypróbuj go na sobie. Nie zawiedziesz się! 

Zobacz także: Cera marzeń. Ten pielęgnacyjny trik zapewni Ci fenomenalny efekt fresh-glow

Trik z TikToka na promienną cerę

Portalowi WP Kobieta udało się dotrzeć do filmików pewnej specjalistki branży beauty. Konto Narjisse obserwuje prawie 130 tys. osób. TikTokerka ma 30 lat, na które w ogóle nie wygląda. Wszystko za sprawą pewnego triku, który stosuje, a który pokazała na jednym z opublikowanych nagrań.

Influencerka na wspomnianym filmiku pokazuje, jak przebija kapsułkę witaminy E. Jej zawartość dodaje następnie do niewielkiej ilości swojego kremu nawilżającego. Po wymieszaniu obu produktów, wklepuje mieszkankę w twarz. Nie robi tego jednak codziennie. Na nagraniu podkreśla, że powyższy trik stosuje raz w miesiącu. Jak się okazuje, to wystarczy, aby cieszyć się cerą bez zmarszczek.

Dlaczego ta influancerka stosuje kapsułkę właśnie z witaminą E? Ma ona bowiem dobroczynny wpływ na skórę. Nie tylko ją nawilża i regeneruje, lecz także koi podrażnienia. Dodatkowo, jej działanie polega także na opóźnieniu procesów starzenia się. Witamina E pomaga również w walce z pękającymi naczynkami i niweluje drobne zmarszczki.

Zobacz także: Twoja skóra jest wymagająca? Ten zabieg do zadań specjalnych sprawi, że będziesz olśniewać wyglądem!

Źródło: stylzycia.radiozet.pl/kobieta.wp.pl

@theskincarelab Can you guess my age? 🤫 #vitamintok #viral #skincaretok #clearskintips #galentinesday #fyp #skincaretips #youngskinforlife #vitaminsforskin #fypシ ♬ Secret (feat. Vince Staples) - Raveena

Polecane wideo

Zdjęcia z profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan, które wzbudziły największy niesmak wśród internautów
Zdjęcia z profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan, które wzbudziły największy niesmak wśród internautów - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie