Jak polepszyć wygląd twarzy i ciała za pomocą jednego zabiegu?

Poznaj zalety liftingującego zabiegu Endolift!
Jak polepszyć wygląd twarzy i ciała za pomocą jednego zabiegu?
20.10.2022

Chciałabyś wyglądać lepiej, młodziej, bardziej świeżo, ale bez konieczności przechodzenia długotrwałej rekonwalescencji? Szukasz zabiegu, który po prostu sprawi, że patrząc w lustro, nie będziesz już dostrzegać swoich niedoskonałości? Endolift, czyli bezoperacyjny lifting twarzy i ciała to zabieg, który działa na nadmiernie nagromadzony tłuszczyk i stymuluje kolagen, dając ci efekt jednoczesnego wyszczuplenia i ujędrnienia. Kiedy warto skorzystać z zabiegu? Przeczytaj!

Jak działa Endolift?

Bezoperacyjny lifting twarzy i ciała – tak w skrócie można opisać działanie Endolift. To zabieg laserowy, którego zadaniem jest działanie na tkankę tłuszczową i kolagen (czyli usuwanie tłuszczyku i wpływanie na zagęszczenie i ujędrnienie skóry jednocześnie). Polega na wprowadzeniu podskórnie źródła energii lasera poprzez cienki światłowód (stąd tak niska inwazyjność zabiegu i brak obciążeń dla pacjenta). Endolift działa niezwykle precyzyjnie, wywołując efekt liftingująco-lipolityczny, czyli usuwa tkankę tłuszczową, gdy jest ona zbytnio nagromadzona w danym obszarze i napina skórę. Takie dwutorowe działanie sprawia, że jest to zabieg, który sprawdza się w polepszeniu wyglądu twarzy, podbródka, ramion i brzucha (przy niewielkim nagromadzeniu tłuszczu). Bez pozostawienia na skórze śladów i bez konieczności powtarzania zabiegów – jest to jednorazowa procedura!

Sposób na „chomiki”

Kiedy siła grawitacji zaczyna dawać znać o sobie, tkanki twarzy opadają. Często widoczne jest to na przykładzie pojawienia się tzw. chomików. Zaciera się kontur żuchwy, skóra staje się rozciągnięta, dolna część twarzy rozszerza się na dole. Jak sprawić, aby owal twarzy nadal wyglądał młodzieńczo? Pomoże Endolift. Sprawdzi się w celu ujędrnienia i zliftingowania skóry w tej okolicy. Będzie wpływał na stymulację wytwarzania nowego kolagenu, dzięki czemu skóra stanie się bardziej napięta i jędrna – w efekcie pozbędziesz się „chomików”. Wystarczy jeden zabieg, bez przygotowań, bez rekonwalescencji. Uzyskasz natychmiastowy efekt, który będzie narastał w czasie.

Sposób na drugi podbródek

Ten, kto nie miał problemu z drugim podbródkiem, nie wie, jak wielki ma on wpływ na wygląd twarzy. Kiedy w tej okolicy gromadzi się zbyt wiele tkanki tłuszczowej, twarz staje się okrągła, kontur rozmyty, a ty nie wyglądasz dobrze na żadnym zdjęciu. Znasz to, prawda? Ale również osoby szczupłe mogą mieć problem z tzw. drugim podbródkiem. Winna jest temu nieprawidłowa postawa i częste pochylanie głowy podczas korzystania ze smartfonów, tabletów itp. Endolift to szybki i skuteczny sposób na drugi podbródek. Zabieg daje doskonałe efekty już po jednej wizycie w gabinecie. Prowadzi do zagęszczenia kolagenu i zliftingowania okolicy drugiego podbródka, likwiduje nadmiar tłuszczyku. Co zobaczysz w efekcie? Bardziej napiętą i ujędrnioną skórę oraz wyraźniejszy kontur twarzy.

Sposób na piękne ciało

Endolift można stosować nie tylko na twarz, doskonale sprawdzi się w niwelowaniu wiotkości skóry i niewielkich otłuszczeń ciała. Można go wykonać w celu zagęszczenia skóry brzucha, zniwelowaniu tzw. boczków, wysmukleniu kolan i napięciu skóry w tej okolicy, zagęszczeniu skóry ramion (usunięciu tzw. pelikanów). To rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać doskonałe efekty, ale nie chcą lub nie mogą korzystać z inwazyjnej i bolesnej chirurgii plastycznej.

Dowiedz się więcej: http://endolift.pl

 

Materiał partnera

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie