Proste ćwiczenia na owal twarzy. Będziesz zachwycona efektem!

Do dzieła!
Proste ćwiczenia na owal twarzy. Będziesz zachwycona efektem!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/camilleyolaine/)
11.08.2022

Wiele kobiet marzy o tym, aby owal ich twarzy był wyraźniejszy i lepiej wymodelowany. Jeżeli to i nasze pragnienie, oprócz stosowania kosmetyków ujędrniających, warto zacząć wykonywać kilka prostych ćwiczeń. Jeśli będziemy robić je każdego dnia, nasz wymarzony kształt twarzy wkrótce przestanie być tylko przyjemną wizją, a zacznie stawać się rzeczywistością. Do dzieła!

Zobacz także: Trzy szybkie triki na odświeżenie fryzury (przydatne, gdy nie zdążysz umyć włosów)

Najlepsze ćwiczenia na owal twarzy

Ostatnimi czasy wiele mówi się o jodze twarzy. Wprowadzenie jej do swojej rutyny pielęgnacyjnej ma mnóstwo korzyści. Otóż jogowy trening twarzy to doskonała metoda na zapewnienie skórze wspaniałej promienności, jędrności oraz na zachowanie młodości. Dzięki niemu można się też bardzo szybko zrelaksować.

Warto wiedzieć, że na twarzy znajduje się aż pięćdziesiąt mięśni. Często zupełnie o nich zapominamy i wcale nie dbamy o ich kondycję. Zamiast tego koncentrujemy się na partiach ciała, gdzie owych mięśni jest zaledwie kilka, tak jak w przypadku brzucha. Czas to zmienić. 

Oto doskonały trening twarzy, dzięki któremu uwyraźnimy kontur twarzy. Efekt powinien być widoczny już po czterech tygodniach systematycznych ćwiczeń

Ćwiczenie nr 1

Wyciągając szyję ku górze, ułóżmy usta jak w momencie, gdy zamierzamy skraść komuś całusa. Wytrzymajmy w tej pozie sześć sekund, odpocznijmy i powtórzmy jeszcze pięć razy.

Ćwiczenie nr 2

Obejmijmy otwartymi dłońmi cały podbródek oraz boki twarzy. Opuszczajmy żuchwę, napierając na nią dłońmi. Efektem powinno być zatrzymanie ruchu brody. Wytrzymajmy w tej pozie dziesięć sekund, odpocznijmy i powtórzmy jeszcze trzy razy.

Zobacz także: Chciałabym zaadoptować dziecko. Mój mąż nie chce o tym słyszeć

Polecane wideo

Miłosny algorytm zgodności: Oblicz, czy Ty i Twój facet do siebie pasujecie
Miłosny algorytm zgodności:  Oblicz, czy Ty i Twój facet do siebie pasujecie - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.09.2022 22:11
Ziuta królewska nie ładnie wilczurek czemu na mnie szczekalas nie poznajesz cesarzowej przez te upały ziuta cesarzowi nie poznajesz
odpowiedz

Polecane dla Ciebie